Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі  ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ ОСВІТИ, НАУКИ ТА БІЗНЕСУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ»,

яка відбудеться 8 жовтня 2021 року

у Київському національному університеті технологій та дизайну

ПЛАТФОРМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Платформа 1. Підприємницький університет у системі сучасних суспільно-економічних відносин.

Платформа 2. Сучасні закономірності управління в контексті адаптації вищої освіти до сучасних потреб економіки.

Платформа 3. Інформаційно-аналітичне забезпечення моделей розвитку вищої освіти  в контексті імплементації стандартів обліку.

Платформа 4. Проблеми фінансового забезпечення та економічної безпеки вищої освіти в умовах глобалізації.

Платформа 5. Інформаційні та маркетингові технології економічного зростання в контексті інтеграції освіти, науки та бізнесу.

Конференція передбачає очну або дистанційну участь (у залежності від епідеміологічної ситуації) науковців, викладачів, профільних експертів, докторантів та аспірантів вищих навчальних закладів, представників ділової спільноти України та зарубіжних країн.

Матеріали конференції  будуть опубліковані у збірнику тез доповідей  у друкованому вигляді та у форматі PDF.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Адреса оргкомітету: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 4,

ауд. 4-0412, 4-0410– факультет економіки та бізнесу;

тел.: 044-256-21-51

Контактні особи:

відповідальний секретар -

к.е.н., доц.  Дудко Павло Миколайович

моб. тел. +380-97-370-20-00

e-mail: [email protected]

Інформаційний лист та заявка на участь

26.09.2021