«Мехатронні системи: інновації та інжиніринг» V Міжнародна науково-практична конференція - «MSIE-2021»

Шановні колеги!

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує вчених та студентів Вашого навчального закладу взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Мехатронні системи: інновації та інжиніринг» - «MSIE-2021», яка відбудеться 4 листопада 2021 року.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Наукові напрями роботи конференції:

1)    Інновації та інжиніринг мехатронних, електротехнічних та електромеханічних систем;

2)    Інженерія інтелектуальних та інформаційно-комунікаційних технологій і систем;

3)    Технічне регулювання України в світлі європейської інтеграції.

Більш детально з інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі – Додаток 1.

Для участі у роботі конференції необхідно до 20 жовтня 2021 року надіслати: електронну версію заявки – Додаток 2, тез доповідей (приклад оформлення тез можна подивитись – Додаток 3.1, шаблон оформлення тез –Додаток 3.2), копію квитанції про сплату організаційного внеску на електронну адресу:

Роботи, що не відповідають вимогам, чи не подані у встановлений термін, розглядатися не будуть.

Тези доповідей будуть опубліковані до початку роботи конференції.

Регламент роботи конференції:

Доповідь на пленарному засіданні - до 15 хв.

Дискусія на пленарному засіданні - до 5 хв.

Графік роботи конференції

9.00 – 10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00 – 12.00 – пленарне засідання;

12.00 – 12.30 – кава-брейк;

12.30 – 16.00 – секційні засідання, закриття конференції.

Відповідальний секретар Хімічева Ганна Іванівна

тел. (066) 299-13-64

До зустрічі на конференції!

02.10.2021