ПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ з 13.06.2022 по 15.07.2022!

Шановні вступники!

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 27.04.2022 № 392 (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 02.05.2022 № 400), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 03.05.2022 за № 487/37823 творчі конкурси проводяться з 01 по 18 липня включно (для вступників на місця державного та регіонального замовлень). У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують її здобуття до 10 липня, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу освіти.

Звертаємо увагу, що для участі у вступному іспиті, творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення на основі повної загальної середньої освіти, крім заяви на участь у творчому конкурсі (в електронному або паперовому вигляді за формою, визначеною приймальною комісією КНУТД), вступники подають:

• копію документа, що посвідчує особу;
  • фотокартку розміром 3 х 4 см;
  • копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

За умови попередньої електронної реєстрації на участь у творчому конкурсі  через вебсайт (knutd.edu.ua), обов’язковою умовою є подання вступником сканованих копій (фотокопій) документів на електронну адресу приймальної комісії (pk@knutd.edu.ua).

Для складання творчого конкурсу для вступу на відповідні спеціальності пройдіть ON-LINE реєстрацію:

017 «Фізична культура і спорт»: Реєстрація Творчий конкурс 017 - Google Форми

022 «Дизайн»:

1. за освітньою програмою «Дизайн одягу (взуття)» Реєстрація Творчий конкурс за освітньою програмою "Дизайн одягу (взуття)" - Google Форми
  2. за освітньою програмою «Дизайн середовища» Реєстрація Творчий конкурс за освітньою програмою "Дизайн середовища" - Google Форми
  3. за освітньою програмою «Графічний дизайн» Реєстрація Творчий конкурс за освітньою програмою "Графічний дизайн" - Google Форми
  4. за освітньою програмою «Промисловий дизайн» Реєстрація Творчий конкурс за освітньою програмою "Промисловий дизайн" - Google Форми

026 «Сценічне мистецтво»: Реєстрація Творчий конкурс 026 - Google Форми

ДЯКУЄМО ЩО ОБРАЛИ НАШ УНІВЕРСИТЕТ!

13.06.2022