UA EN

ТРЕНІНГОВИЙ ЦИКЛ ВІД БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ, РОБОТОДАВЦІВ ТА СТЕЙКХОЛДЕРІВ ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА БІЗНЕС-ДИЗАЙНУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Шановні студенти, аспіранти та всі, хто бажає отримати нові знання та компетентності у сфері бізнесу та підприємництва!

Запрошуємо відвідати цикл практичних тренінгів «Бізнес в умовах війни: стан, потреби та стратегічні вектори розвитку» від бізнес-партнерів, роботодавців та стейкхолдерів факультету управління та бізнес-дизайну, який проводитиметься протягом лютого-березня 2024 року.

Під час тренінгів учасники отримують цілісне уявлення про розвиток та перебудову бізнесу в умовах воєнного часу, опанують основи успішних  стратегій продажу, отримають компетентності та навички щодо розвитку та ведення бізнесу на прикладі реальних бізнес-кейсів та воркшопів, дізнаються   про особливості започаткування власного бізнесу та основи підприємницької діяльності.

Спікерами виступають – власники та представники успішного бізнесу, фінансової сфери, обліку та аудиту, креативні директори маркетингових агенцій, викладачі-практики факультету управління та бізнес-дизайну.

Детальна інформація щодо часу та місця проведення запланованих бізнес-тренінгів, а  також спікерів - у плані тренінгового циклу.

Чекаємо на всіх вас - натхненних, ідейних, зацікавлених, сміливих, готових до отримання нових знань, компетентностей та дискусій!

План тренінгового циклу ФУБД на лютий-лютий 2024 року

11.02.2024