КНУТД у ТОР-100 кращих дизайнерських шкіл світу

Американський журнал CEOWORLD Magazine, який є провідним у світі бізнесу і технологій, оприлюднив результати щорічного Рейтингу Кращих дизайнерських шкіл світу у 2021 році. Заклади освіти були ранжовані відповідно до трьох чинників: знання і практичний досвід, вплив і значення. Під час збору інформації було проведено опитування понад 40 000 студентів, 50 000 фахівців галузі та 30 000 рекрутерів та аналітиків журналу CEOWORLD.

Київський національний університет технологій та дизайну в Рейтингу-2021 посів 60 місце серед кращих світових шкіл моди та дизайну. Для університетської спільноти – це честь бути єдиними представниками від України та Східної Європи на цьому освітянському ринку. КНУТД з кожним роком підвищує свою значущість та позиції як на національному, так і на світовому рівні.

У 2016 році КНУТД займав 88 місце, і вже через чотири роки наша позиція піднялася на 28 сходинок. Це досягнення є результатом підвищення якості освіти в університеті, ефективної роботи науково-педагогічного колективу, підвищення наукового потенціалу вчених та дизайнерів, високих досягнень студентів, випускників та зусиль ректорату і Вченої ради.

Вітаємо студентство та весь колектив університету з високим визнанням!

Гарними показниками зустрічаємо 90-річчя рідного університету

01.05.2021