КНУТД у ТОР-100 кращих дизайнерських шкіл світу

Американський журнал CEOWORLD Magazine, який є провідним у світі бізнесу і технологій, оприлюднив результати рейтингу Кращих дизайнерських шкіл світу 2018. 100 кращих дизайнерських шкіл були ранжовані відповідно до трьох чинників: знання і практичний досвід, вплив і значення. Під час збору інформації було проведено опитування понад 62000 випускників. Всього оцінювалось більше 307 дизайнерських шкіл по всьому світу.

Київський національний університет технологій та дизайну увійшов в ТОР-100 і посів 71 місце. Для університетської спільноти – це честь бути єдиними представниками від України та Східної Європи. Результат діяльності університету з кожним роком підвищує свою значущість та позицію як на національному рівні, так і на світовому.

У 2016 році ми займали 88 місце і вже через два роки наша позиція піднялася на 16 сходинок угору. Це все завдяки шанобливому ставленню до величної історії Київського національного університету технологій та дизайну, поєднанню традиційних методів викладання з новітніми технологіями та методологією навчання сьогоднішнього покоління. Важливим аспектом є інтернаціоналізація освітнього процесу, встановлення міцних дружніх відносин з представниками освітніх закладів з інших країн. Відзначаємо, що вектор розвитку Київського національного університету технологій та дизайну спрямований на реалізацію освітнього процесу з урахуванням викликів і тенденцій сучасного українського та іноземного студента.

Вітаємо студентство та колектив університету з таким високим визнанням!

21.06.2017