КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN
Фотовиставка "Україна: погляд молодих"

Другий рік поспіль в Посольстві України у м. Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Київський національний університет технологій та дизайну спільно з Почесним Доктором КНУТД, професором Херш Чадха проводить виставку студентських фоторобіт, присвячену Дню Незалежності України.

У цьому році Київський національний університет технологій та дизайну представляє фотовиставку "Україна: погляд молодих", до якої увійшли кращі роботи студентів – переможців міжнародних і всеукраїнських конкурсів, проведених університетом протягом 2015-2016 навчального року.

Студентська молодь – мобільна, креативна і допитлива спільнота, яка багато часу присвячує подорожам, спостереженням, комунікації. Свідомо обравши фах фотографа, вони вчаться дивитись на світ через об'єктив фотокамери і передавати людям свої почуття, настрій, думки, погляди, переконання. А ми, знайомлячись з їх кращими творчими доробками, отримуємо можливість  побачити як знайомі, так і унікальні сюжети очима сучасної молоді, заряджаємося їх енергією та оптимізмом, переконаністю в те, що "Краса врятує Світ".  

Метою виставки є створення образу України таким, яким його сприймають сучасні молоді українці. Демонстрація кращих студентських робіт,  покликана свідчити про те, що сучасна молодь в Україні цікавиться та дорожить неповторною красою  рідної природи, дбайливо відноситься до історичної спадщини, розуміється на гармонії урбаністичного простору, цінує  щирість і доброту у людських стосунках.

На виставці представлені фотороботи студентів Київського національного університету технологій та дизайну, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Автори робіт фотовиставки "Україна: погляд молодих" представляють різні вітчизняні школи фотомистецтва та фотодизайну, а самі роботи відображають багатогранні інтереси та уподобання молодих фотомитців. Разом з тим, у погляді сучасної молоді на свою країну яскраво виражене захоплення її природою, традиціями, людьми, вічними цінностями буття.

 

 Учасники фотовиставки "Україна: погляд молодих" - 2016

1. Височина Євгенія, студентка КНУТД, серія робіт "Наше коріння".

 

2. Гришаєв Андрій, студент Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, робота "Вечірня столиця".

3. Збарживецький Едуард, студент КНУТД, роботи "Андріївський узвіз. Київ", "Софіївська площа. Київ", "Зимова графіка. Львів".

  

4. Литвинова Юлія, студентка КНУТД, робота "Барви осені".

5. Опанасюк Марина, студентка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, робота "А ми удвох…".

6. Ребрина Андрій, студент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, робота "Краєвид. Заліщики".

7. Сергієнко Єлизавета, студентка КНУТД, робота "Перша фотосесія".