КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Міжнародна академічна мобільність

ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

Презентація магістерських програм міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом»

22 березня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну пройшла презентація магістерських програм міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом» від Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце, Республіка Польща (WSZOP).

Детальна інформація >>

 

Візит делегації з Республіки Польща

08 лютого 2016 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала з офіційним візитом делегація з  Вищої школи управління охороною праці,  м. Катовіце, Республіка Польща.

Детальна інформація >>

 

Стажування  науково-педагогічних працівників  Київського національного університету технологій та дизайну  у Вищій школі менеджменту у Варшаві  (Республіка Польща)

З 14 по 18 вересня 2015 року в Вищій школі менеджменту у м. Варшаві (Республіка Польща)  пройшло стажування  науково-педагогічних працівників Київського національного університету технологій та дизайну за напрямом “Економічний розвиток країн Східної Європи в сучасних умовах господарювання”.

Детальна інформація >>

 

Стажування «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок» у м. Лодзь (Республіка Польща) 

З 9 по 15 листопада 2014 року в місті Лодзь, Польща пройшло стажування «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок» яке організувала Фундація Central European Academy Studies and Certification   (CEASC) (Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) (Лодзь) та Центром Європейських Фондів (BFE) (Лодзь).

На семінарі Київський національний університет технологій та дизайну представляли проректор з науково-педагогічної роботи Ігнатьєва І.А., декан факультету економіки та бізнесу Хоменко О.В., керівник відділу магістратури Гавриленко Т.В.

Детальна інформація >>

 

Українсько-польський освітній проект «Scientific Fun - наукові пікніки в Україні»

21 вересня 2014 року  Київський національний університет технологій та дизайну - вперше взяв участь в українсько-польському освітньому проекті «Scientific Fun - наукові пікніки в Україні» - неформальному заході з популяризації науки серед молоді. Проект, що направлений на розвиток новітньої наукової еліти в Україні, вже другий рік поспіль проводиться у Києві та інших містах України. Координатором проекту є Центр Міжкультурних Ініціатив (Варшава) у партнерстві з Центром Науки Коперника (Варшава), за фінансової підтримки Фонду «Освіта для Демократії» в рамках програми «Перетворення в Регіоні – RITA» Польсько-Американського Фонду Свободи та програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Детальна інформація >>

 

Міжнародна конференція «Проблеми соціальних ресурсів у мікро- та макро-контексті» у м. Дортмунд  (Німеччина)

20-21 жовтня 2013 р. у Дортмундському університеті прикладних наук та мистецтв (Німеччина) відбулася міжнародна конференція під назвою «Проблеми  соціальних ресурсів у мікро- та  макро-контексті»,  в якій брала участь делегація Київського національного університету технологій та дизайну у складі декана факультету економіки та бізнесу  Ігнатьєвої  І.А., завідувача кафедри іноземних мов  факультету економіки та бізнесу Хоменка О.В. та керівника відділу магістратури Гавриленко Т.В.

Програма конференції передбачала розгляд  питань щодо вирішення соціально-економічних проблем суспільства та міжнародного досвіду інклюзивного навчання.

Детальна інформація >>