КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN
Міжнародна академічна мобільність
СТАЖУВАННЯ

 

Стажування в Європейському Економічному і Соціальному Комітеті
(
European Economic and Social Committee)

 

Дедлайн: 31 березня 2016

Коли: 2 рази на рік

Де: Брюссель, Бельгія

Область наук: Економіка, Гуманітарні науки, Міжнародні відносини, Політологія, Право, Соціологія,

 

Опис

Два рази на рік Європейський економічний і соціальний комітет пропонує стажування для випускників вузів як з країн ЄС, так і для громадян, які проживають за межами ЄС. Тривалість стажування - до п'яти місяців. Заявки на участь у стажуваннях повинні бути спрямовані завчасно.

Весняне стажування (лютий - липень)

  • Початок прийому заявок 1 липня
  • Дедлайн: 30 вересня (12 noon Brussels time)

Осіннє стажування (вересень - лютий)

  • Початок прийому заявок: 3 cічня
  • Дедлайн: 31 березня (12 noon Brussels time)

Комітет також реалізує програму навчальних грантів в рамках програми Франсуа Staedelinfront для того, щоб молоді люди з організацій, що представляють економічні, соціальні або профспілкові інтереси, мали можливість проходити навчання або проводити дослідження в економічній і соціальній сферах. Всього виділяється три навчальних стипендії в розмірі 3000 євро кожна. Короткострокові стажування (тривалістю від 1 до 3 місяців) не оплачуються і доступні для студентів і недавніх випускників.

Вимоги до кандидатів

Для участі в короткостроковому стажуванні, необхідно заповнити заявку та надіслати її поштою за адресою: EESC, Official responsible for traineeships, 99 rue, Belliard, B-1040 Brussels.

До неї додається копія диплома або довідка про те, що ви є студентом, медична довідка та виписка про відсутність судимостей. Для участі в довгостроковому стажуванні потрібно заповнити онлайн форму на сайті. Якщо ви пройдете перший відбірковий тур, з вами зв'яжуться по email і попросять вислати додаткові документи або відповісти на питання. дуже важливо відповідати на листи Комітету швидко.

Додаткова інформація на сайті Комітету

Контакти

EESC Official responsible for traineeships 99 rue Belliard B-1040 Brussels

+32 (0)2 546 90 11

http://www.eesc.europa.eu