КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN
Міжнародна академічна мобільність
СТАЖУВАННЯ

 

Безкоштовне стажування для студентів у рамках програми LEAD у Лондоні (Великобританія)

9 - 23 липня 2016 р.

 

Студентів IV–V курсів запрошують до участі в міжнародній програмі Leadership Education and Development (LEAD) Programme 2016 (місто Лондон, Великобританія, липень  2016).

LEAD – це академічна програма, яка дає можливість українським студентам провести 14 днів у Лондоні відвідуючи провідні компанії світу. За цей час учасники отримують розуміння професійного середовища, трудової етики та корпоративної культури державних та приватних установ Великобританії.

Шляхом відвідування актуальних презентацій, участі у семінарах та тематичних дослідженнях учасники ознайомляться з роботою державних та приватних установ Сполученого Королівства, пройдуть цільове навчання в предметних областях, які корисні в державному секторі України (наприклад, муніципального управління, лобіювання і управління проектами), а також отримають можливість налагодження контактів з професіоналами корпорацій, державними службовцями, студентами і колегами з Великої Британії. Програма також пропонує учасникам нетворкінг випускників і подальше наставництво.

Після завершення програми, учасникам пропонується присвятити час волонтерській роботі або стажуванню в установах державного сектора України.

Обов’язкові умови. Кандидати мають навчатись або починати навчання в магістратурі в 2016 році, спеціалізуватися на бізнес- або гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи у навчанні, активну соціальну залученість та інтерес до державного сектора, а також високий рівень володіння англійською мовою.

Процес відбору учасників буде складатися з двох етапів: заповнення анкети та інтерв'ю по Skype з командою проекту англійською мовою.

Успішні кандидати будуть запрошені на інтерв'ю по Skype з командою проекту в середині квітня.

Програма покриває основні витрати: переліт, проживання, харчування, транспорт, освітньо-культурну програму, візу і страховку.

Якщо у майбутньому ви бачите себе працюючим у державному секторі України, то ця пропозиція для вас!

Кінцевий термін подання аплікаційної форми – 27 березня 2016 року.

Детальна інформація – на сторінці програми у соцмережі Facebook