КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

ЛЕКТОРІЙ FAST FASHION EDUCATE

Лекторій FAST FASHION EDUCATE (FFE) - проект Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД).

Лекторій FFE - це творча платформа, в рамках якої, Ви зможете отримати знання та навички в галузі новітніх напрямів Fashion індустрії та Дизайну: маркетинг, менеджмент, Брендингу, Fashion-медіа, Візуального мерчандайзингу, PR-комунікацій, Стилістики, Модельного бізнесу, Основ текстильного матеріалознавства та товарознавства, САПР технологій в Fashion-індустрії, Історії моди і костюма, мистецтвознавства тощо.

Вашій увазі лекції, семінари, тренінги та майстер-класи провідних фахівців Індустрії моди та Дизайну України та Світу.

 

Лектори:

Івасенко Марія - директор будинку моди, доктор філософії, к.т.н., доцент каф. Ергономіки і проектування одягу Київського національного університету технологій та дизайну, куратор Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани", фундатор лекторію Fast Fashion Educate.

Наталія Березинська - виконавчий і креативний директор єдиної PR-агенції у сфері індустрії моди в Україні "FASHION-PR", який співпрацює з Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, а серед клієнтів агентства такі великі бренди, як Marks & Spencer, Gap і Steve Madden, Chantal Thomass, Carlo Pazolini, L'oreal, Philips та інші.

Мирослав Мельник - Fashion-блогер, кандидат мистецтвознавства, експерт Best Fashion Awards.

Алла Наговіцина - Стиліст, фешн-блогер, консультант з трендів, автор статей про моду і стиль; стиліст каталожних фотосесій і автор модного блогу для modoza.com .; блогер компанії італійської біжутерії «M.Tesoro».

Оленка Мартинюк - Fashion-оглядач, блогер, журналіст, автор і ведуча Fashion Time - щоденної радіо-передачі про моду на Gala radio (проект Elle Ukraine), контриб'ютор Capital Time, "Української правди" (розділ "Життя" - потік "Мода" ), лектор.

Анна Зволянского – стиліст телеканалу «Інтер».

Helen Chervitz - експерт сучасної моди, стиліст, іміджмейкер, історик моди.

Алексєєнко Лариса Володимирівна - художник-графік і педагог, член Спілки художників, має також досвід роботи в рекламних агентствах, продакшн компаніях в тому числі за кордоном.

 

З графіком лекцій можна ознайомитися:

https://www.facebook.com/FASTFashionEducate

https://vk.com/fast_fashion_educate

 

Всі лекції проходять за адресою:

м. Печерская, вул. Немировича-Данченка, 2

4й корп. КНУТД (висотних) 1й поверх, ауд. 4-104

 

АДМІНІСТРАТОР:

Роксолана Мігус: 380 63 84 91 551,

                                                                         380 96 76 27 246