ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З метою проведення весняного тижня з благоустрою та поліпшення санітарного стану території, на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій 22 та 25 квітня відбулися заходи до Дня довкілля. Під час заходів відбулося прибирання в гуртожитку, прибудинкової території гуртожитку та університету від сміття, опалого листя; упорядкування трав’яних газонів; прибирання узбіччя дороги прилеглої до території університету; проведено підчистку дерев і кущів.

До заходів приурочених до Дня довкілля долучилися викладачі, здобувачі освіти, керівництво факультету. Були сплановані заходи щодо нового оформлення клумби біля гуртожитку, підготовлено посадковий матеріал, адже приділяти увагу санітарному стану треба не тільки навесні, а впродовж усього року. Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Оновлюймо довкілля, оновлюймо себе, оновлюймо Україну!