ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ГУРТКА «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В ЕКОНОМІЦІ ЗНАНЬ»

24 квітня 2024 року на кафедрі підприємництва та бізнесу відбулося засідання науково-дослідного гуртка «Розвиток інноваційного підприємництва в економіці знань» під керівництвом Ірини Гнатенко, доктора економічних наук, професора. У засіданні взяли участь Талят Бєлялов, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнесу, Ірина Мягких, доктор економічних наук, професор кафедри підприємництва та бізнесу, а також здобувачі вищої освіти. На засіданні було представлено стартап-проєкти кафедри підприємництва та бізнесу, обговорено актуальні питання інноваційного розвитку підприємництва у післявоєнному відновлені країні, окреслено напрями подальшої роботи гуртка.

Чергове засідання наукового гуртка «Розвиток інноваційного підприємництва в економіці знань» відбулося в дружній, теплій і творчій атмосфері. У підсумку засідання учасники визначили шляхи подальшої наукової співпраці та напрями взаємодії з розвитку стартап-ініціатив.