Студентський науковий гурток «Дизайн одягу з використанням інформаційних технологій»

Локація: ауд. 1-0511, 1-0303, корпус 1

Організатори:

кафедра моди та стилю

Керівники гуртка:

д.т.н., проф. Єжова О.В.,

к.т.н., доц. Рубанка А. І.

План роботи гуртка

Важливі дати

10-13.07.2023 ДИЗАЙНЕРИ-ПОЧАТКІВЦІ КНУТД НА ПОКАЗІ КОЛЕКЦІЙ BERLIN FASHION WEEK 2023

07.09.2023 ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ КАФЕДРИ МОДИ ТА СТИЛЮ

19.09.2023 СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МОДИ ТА СТИЛЮ ЗА ЛАШТУНКАМИ ФІЛЬМУ «ДОВБУШ»

19.10.2023 УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У VIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ТЕКСТИЛЬНИХ ТА ФЕШН-ТЕХНОЛОГІЙ «KYIVTEX&FASHION»

27.10.2023 СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ МОДИ ТА СТИЛЮ НА ПІДПРИЄМСТВІ ТОВ «PROMO-TEX»

04.12.2023 РЕЗУЛЬТАТИ ХХІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ОДНОГО ОБРАЗУ ТА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ДЕКОРУ «СУЗІР'Я «КАШТАН»

31.01-02.02.2024 КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МОДИ «KYIV FASHION» 2024

Мета діяльності наукового гуртка: проведення теоретичних і експериментальних досліджень для удосконалення дизайну одягу різного призначення та інших виробів легкої промисловості з використанням інформаційних технологій.

Основні завдання: аналіз можливостей використання сучасних інформаційних технологій на різних етапах розробки дизайну одягу різного призначення та інших виробів легкої промисловості; систематизація інформації щодо можливостей використання сучасних інформаційних технологій, зокрема програм 2D- та 3D-моделювання, на різних етапах розробки дизайну одягу різного призначення та інших виробів легкої промисловості; практичне порівняння результатів застосування сучасних інформаційних технологій при розробці дизайну складних об’ємно-просторових форм одягу; удосконалення процесу дизайн-проєктування одягу з використанням сучасних інформаційних технологій; підготовка і розробка інформаційного і методичного забезпечення систем автоматизованого проєктування одягу для різних етапів дизайн-проектування одягу.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: удосконалення дизайну одягу різного асортименту і призначення.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ