Завершив роботу регіональний сателітний студентський симпозіум МЕТ з електрохімії

У рамках відзначення Дня науки в Україні 19 травня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Регіональний сателітний студентський симпозіум міжнародного електрохімічного товариства з електрохімії – Перший регіональний студентський симпозіум міжнародного електрохімічного товариства в Україні».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проектор з науково-педагогічної роботи та міжнародних відносин професор Чабан Віталій Васильович, декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій доцент Баула Ольга Петрівна, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії професор Барсуков В'ячеслав Зіновійович, які відмітили важливість розвитку науки саме у середовищі студентів і молодих вчених.

З цікавими доповідями виступили почесні гості конференції Президент польського хімічного товариства професор Богуслав Бушевський та професор кафедри фізичної хімії Ягелонського університету доктор наук Мар’ян Яскула та м.н.с. Інституту сорбції та проблем ендоекології НАН України Дробний Д.М., які не тільки представили результати своєї наукової діяльності, але й розказали про цікаві можливості навчання за кордоном для студентів університетів, аспірантів та молодих вчених.

В рамках симпозіуму на кафедрі електрохімічної енергетики та хімії відбулася постерна сесія, під час якої учасники мали змогу представити свої наукові досягнення та обмінятися досвідом між собою та вченими світового рівня. Кращі роботи учасників симпозіуму були відзначені дипломами I-III ступенів.

За результатами роботи конференції опубліковано монографію, в якій представлено понад 50 статей. авторами яких є майже 130 молодих вчених.

У рамках роботи симпозіуму підведені підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія», що проводився на базі нашого університету. Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

І місце – Бондар Андрій Сергійович, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

ІІ місце – Криницький Артем Валерійович, студент Київського національного університету технологій та дизайну

ІІІ місце – Просєкіна Поліна Юріївна, студентка Національного технічного  університету «Харківський політехнічний інститут»

ІІІ місце – Бервицька Ольга Сергіївна, студентка Українського  державного хіміко-технологічного університету

20.05.2016