КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Вища освіта іноземним громадянам

ЯК ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ВІД КНУТД

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 року № тисяча п'ятсот сорок одна (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2015 року № 1272). Зареєстровано в Міністерстві Юстиції України 05 січня 2016 року за № 8/28138, встановлений Порядок видачі іноземцям та особам без громадянства запрошень на навчання (стажування) в Україні та їх реєстрації.

Згідно вище зазначеного Порядку всі іноземні абітурієнти (візових і безвізових країн), у яких метою приїзду в Україну є навчання, повинні отримати від Університету «Запрошення на навчання» відповідного зразка на бланку, затвердженому Міністерством освіти і науки України.

Всі «Запрошення на навчання» перед видачею іноземним абітурієнтам проходять обов'язкову реєстрацію в Міністерстві освіти і науки України.

 • Для громадян візових країн, а також країн, з якими Україною підписані угоди про безвізове перебування до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), необхідно отримати довгострокову («навчання», типу Д) візу в Україну, яка дозволяє перебувати в країні більше 90 днів.
 • Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Російська Федерація, Грузія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, не потребують отримання візи в Україну, але повинні надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України, як підтвердження мети приїзду в Україну.
 • Для отримання візи типу Д потрібно подати в Консульство України в Вашій країні документи згідно списку, який вказаний на сайті Посольства. У цей список документів обов'язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що ваші документи про попередню освіту перед подачею в консульство повинні бути офіційно завірені прийнятим у Вашій країні способом (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство Закордонних Справ + Посольство України в Вашій країні) або завірені штампом Aпостиль + легалізовані в Посольстві України). Ці документи повинні бути офіційно визнаними в Україні для того, щоб український університет зміг видати Вам диплом після закінчення навчання.

Вартість запрошення 950,00 грн. (ціна вказана без комісії)

(оплачується при подачі документів)

Іноземні громадяни візових країн додатково оплачують візову підтримку в розмірі 324,00 грн (ціна вказана без комісії)

Візова підтримка - це офіційне підтвердження реєстрації «Запрошення на навчання». Без візової підтримки консул не приймає документи іноземця для відкриття студентської візи типу Д.

Запрошення Міністерства освіти і науки України на навчання іноземному громадянину видають заклади вищої освіти.

Для отримання запрошення іноземний громадянин (або довірена особа) повинен надіслати на електронну пошту [email protected]  до Відділу по роботі з іноземцями скановані копії (у форматі jpeg розміром не більше 999 КБ) таких документів:

 • заповнену анкету встановленого зразка;
 • першу сторінку закордонного паспорту, а також переклад першої сторінки закордонного паспорту на українську мову;
 • документ про попередню освіту з оцінками (балами) та інформацією про систему оцінювання знань, згідно якої виставлені оцінки в документі (перекладений на українську мову);
 • у випадку поновлення з іншого університету, академічну довідку (перекладену на українську мову);
 • заповнену письмову згоду на обробку персональних даних.

Якщо документи на англійській мові, то переклад не обов’язковий.

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

 • Запрошення видається особисто при пред’явленні абітурієнтом закордонного паспорта
 • У випадку, якщо запрошення оформлюється через довірену особу, необхідно надати оригінал довіреності з перекладом на українську мову і нотаріальним засвідченням

В довіреності має бути вказано, що довірена особа має право бути представником в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД)

Запрошення видається довіреній особі лише при наявності наступних документів:

 • Оригінал довіреності з перекладом на українську мову
 • Оригінал паспортного документа, або документа, який зазначений в довіреності
 • Оригінал посвідки, яка засвідчує легальне перебування довіреної особи в Україні

Після отримання згоди університету на приїзд в Україну іноземного громадянина з метою навчання, університет оформлює Запрошення, яке дійсне на протязі 6 місяців.