КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА АНАТОЛІЯ ШАПОВАЛА «Україна – це МИ!»

Анатолій Григорович ШАПОВАЛ, почесний професор КНУТД, член Спілки дизайнерів України, професор кафедри мультимедійного дизайну КНУТД.

Освіта: Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова, кафедра книжної графіки, художник-графік, КНУТД, магістр з дизайну.

Напрям наукової діяльності: розробка фірмового стилю та фотографіка. Автор наукових публікацій з дизайн-графіки: теорія та історія фірмового стилю, фотографіка, дизайн-графіка.

Творчо працює в станковій графіці та живописі, комп’ютерній графіці, фотографіці, книжковій ілюстрації. Використовує різноманітні графічні техніки (аєрограф, рапідографи,  офорт тощо). Учасник багатьох виставок, роботи експонуються в Україні та за кордоном.

Викладає дисципліни: «Комп’ютерна графіка», «Дизайн-графіка», «Проектна графіка (за видами)».

Художня виставка «Україна – це МИ!» – творчий проєкт, що висвітлює сьогодення нашого життя, представляє колекцію із 22 творів талановитого художника, який демонструє свою майстерність у царині аєрографічної техніки – темпери та акрилу. Цей унікальний проєкт надає глядачам можливість зупинитись і побачити багатство барв сьогодення, відтворених у творчих експериментах художника в стилі субреалізм.

Субреалізм – художній метод у мистецтві, що ґрунтується на відтворенні дійсності. Майже всі українські художники-реалісти тією чи тією мірою торкалися національного питання: розкривали особливості національного характеру, увиразнювали специфіку українського гумору, відтворювали народні уявлення і стереотипи, значну увагу звертали на побутові й етнографічні деталі.

Відвідувачі виставки мають змогу відчути неймовірну атмосферу особливостей зовнішнього світу, що пронизує кожну картину, а також відчути себе частинкою цього дивовижного мистецького  світу, що допомагає зрозуміти власні  думки та прагнення.

Виставка «Україна – це МИ!» створена не лише для насолоди красою, а й для вивчення майстерності, що стоїть за самобутніми творами митця, відвідувачі можуть глибше оцінити майстерність і самовідданість художника, який працював на створенням картин.

Галерея


Квіти Чорнобиля, темпера, акрил, 60х80 см

Ваговози, 40х30 см, олівець, папір тонований

Україна – це ми! 60х80 см, 1 диптих, темпера, акрил.

Україна – це ми! 60х80 см, 2 диптих, темпера, акрил

What’s on a womans mind, 40х40 см, темпера, акрил

Impression / Враження, 110х50 см, олія

Шах та мат. Ферзевий гамбіт, 60х40 см., аерографія. темпера, акрил

Ісус Христос – Спаситель світу і Син Божий, 60х80 см., аерографія. темпера, акрил

Щастя, 60х40 см, аерографія, олія

Хмари, 110х50 см, аерографія, олія

Дон Кіхот, 60х80 см., темпера, акрил

Комета Хейла Боппа, 110х50 см, аерографія

Картинографія робіт

Ілюстрації до журналу «Добрі поради»

Ілюстрації до журналу «Добрі поради»

Ілюстрації до журналу «Добрі поради»

Фотографіка, Киця Мура, А3

Розробка лого

Розробка стели до 330-річчя від дня народження Г.Сковороди

Ескізи пам’ятних монет

Замальовки. Олівець, папір