КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ВИСТАВКА СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ «КОНЦЕНТРАЦІЯ ТВОРЧОСТІ»

Виставковий центр «Мистецький простір» Київського національного університету технологій та дизайну презентує виставку студентських робіт «Концентрація творчості» факультету мистецтв і моди. На виставці експонується творчий доробок студентів кафедр технології моди, моделювання та художнього оздоблення одягу, моди та одягу, професійної освіти в сфері технологій та дизайну, цифрового мистецтва.

«Концентрація творчості» – це чудова платформа для можливості взаємодії та обміну думками й ідеями між студентами різних спеціальностей. Відвідувачі мають змогу ознайомитися із творчим доробком мистецького напряму й оригінальними естетичними текстильними, шкіряними виробами, а також технікою та технологіями їх виконання. Ця виставка утверджує важливість творчості як засобу самовираження та засвоєння знань здобувачів вищої освіти, демонструє їхні творчі здібності та високий рівень майстерності. Також студенти представляють результати діяльності й свою креативність у гуртках різного напряму.

 

Кафедра цифрового мистецтва

Студентські роботи, що представлено кафедрою – результат мистецької діяльності, яку провадить колектив кафедри з розвитку творчих здібностей у студентів, надаючи їм ґрунтовні знання з образотворчого мистецтва і художньої творчості, формуючи професійні компетентності. Експозиція організована так, щоб відвідувачі могли насолоджуватися кожним твором окремо, а також охопити загальну атмосферу креативності. Творчі праці студентів, що виконані в традиційних і цифрових медіа, вражають яскравістю кольорів і деталізацією, викликають відчуття піднесеності, захоплюють виразністю зображених форм, адже кожна робота унікальна, має свою особливу історію. Варто зазначити, що студенти кафедри цифрового мистецтва постійно беруть участь і здобувають призові місця у міжнародних і вітчизняних виставках, конкурсах, проєктах, зокрема, у Міжнародному конкурсі одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан», Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі мистецтв «Лиманські зорі», Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель», Всеукраїнському художньому конкурсі «Герої відомих картин в сучасному світі» тощо.

 

Кафедра моделювання та художнього оздоблення одягу

Під керівництвом практико орієнтованих викладачів кафедри – членів спілки дизайнерів та художників України, представлено роботи студентів, які є учасниками та лауреатами творчих конкурсів, показів і виставок: «PRIME ART» (м. Катовіце, Польща), «Зоряне сяйво» (м. Торонто, Канада), Neo.Fashion (м. Берлін, Німеччина), Paris Fashion Week (організатор показу Асоціація українських дизайнерів в Парижі, Франція), «Panorama-Art» (м. Ужгород), «KyivFashion» (м. Київ), Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани» (м. Київ, КНУТД) та багатьох інших всеукраїнських та міжнародних закордонних професійних заходів у галузі фешн-індустрії.

 

Кафедра моди та одягу

Свою креативність та дизайнерський хист студенти кафедри проявляють, беручи участь у виставках та творчих конкурсах, зокрема у щорічному Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» (м. Київ), «Модний діалог» (м. Київ), «Мода без кордонів», «Мерлина країна open» (Польща), «New Fashion Zone» (м. Київ), Міжнародному конкурсі одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан» (м. Київ). З метою розвитку творчої діяльності здобувачів освіти на кафедрі проводиться виставка-конкурс творчих робіт студентів та викладачів «Великодні фантазії», у якому студенти беруть участь не лише як автори робіт, а й як журі, оцінюючи експонати в соціальних мережах. Також здобувачі освіти кафедри взяли участь у міжнародних семінарах під керівництвом Української асоціації хутровиків – North American Fur Association (NAFA) – канадський хутровий аукціон, який відбувався у м. Києві – EURASIA FUR FUTURES UKRAINE. 

 

Кафедра технологій моди 

Представлено студентські роботи, виконані під керівництвом викладачів, які є учасниками та лауреатами конкурсів, як-от: Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські Каштани» (м. Київ, КНУТД); Міжнародний конкурс одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан» (м. Київ, КНУТД); Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Digital Fashion» (м. Київ), Міжнародний конкурс молодих дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів «Новий колорит» (м. Мукачево), а також у багатьох країнах світу. Щороку здобувачі освіти отримують високу оцінку журі в різних номінаціях, що підтверджується дипломами та нагородами. 

 

Кафедра професійної освіти в сфері технологій та дизайну

В експозиції кафедри представлено роботи студентів та випускників університету, які брали участь у міжнародних конкурсах «Печерські каштани», одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я «Каштан» (Україна), «UKRAINIAN START-UP TO EU» (Холмська торгова палата ТзОВ (Chełmska Izba Gospodarcza Sp. z o.o.), Республіка Польща) та отримали відзнаки і нагороди. В освітньому процесі викладачі кафедри приділяють особливу увагу реалізації цілей освіти для її сталого розвитку. Підтвердженням цього є використання інноваційних технологій для ресайклінгу.

 

Галерея


1