КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Можливості для студентів з особливими потребами

Вже багато років молоді люди з особливими потребами мають можливість навчатись  у Київському національному університеті технологій та дизайну.

В університеті працюють висококваліфіковані перекладачі жестової мови, які є кураторами груп. Серед закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації університет посідає передові позиції за кількістю слабочуючих студентів та перекладачів жестової мови.

Окрім навчання, студенти з порушеннями слуху беруть активну участь у спортивних змаганнях, художній самодіяльності, благодійних заходах, відвідують різноманітні виставки, музеї та інші культурно-масові заходи. Після закінчення університету випускники з числа осіб з порушеннями слуху здебільшого працюють за спеціальністю на підприємствах.

Також, створюються усі необхідні умови для навчання майбутніх та сучасних молодих мам, студентська профспілка всіма можливими засобами сприяє та допомагає в навчанні студентам з особливими потребами.

Для забезпечення безбар’єрного фізичного середовища для студентів з особливими потребами в університеті вхідні групи навчальних корпусів оснащенні пандусами. Багатоповерхові навчальні корпуси оснащенні ліфтами. На першому поверсі навчального корпуса №1 проведена реконструкція двох санвузлів з облаштуванням кабін для відповідних осіб.