КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету дизайну (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля: Спеціальні технології виготовлення швейних виробів із шкіри та хутра.

Тип модуля: вільного вибору студента.

Семестри  2

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС –  6.

Результати навчання:

знати: особливості технологій виготовлення швейних виробів різного асортименту та  цільового призначення із натуральних та штучних шкіри та хутра;

вміти: оцінювати та обґрунтовувати застосування новітніх технологій і оптимальних режимів виготовлення швейних виробів різного асортименту та  цільового призначення із натуральних та штучних шкіри та хутра, забезпечувати належний рівень якості виготовлення продукції, застосування ресурсозаощадних екологічно чистих технологій;

володіти навичками: розробляти раціональну, високопродуктивну технологію виготовлення швейних виробів різного асортименту та  цільового призначення із натуральних та штучних шкіри та хутра на підставі технічного завдання, базуючись на наявності технологічного обладнання, сировинної бази та  технічного оснащення підприємства;

здатен продемонструвати: вміння розробляти та оформлювати з дотриманням існуючих нормативних вимог технологічну документацію на виготовлення швейних виробів різного асортименту та  цільового призначення із натуральних та штучних шкіри та хутра в умовах промислового виробництва.

Програмні результати навчання: ПРН 1,  ПРН 10,  ПРН 12, ПРН 14.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, інноваційні технології виробництва шкіряно-хутрової продукції, конкурентоспроможність швейних виробів.

Зміст навчального модуля: Історія розвитку промислового виробництва швейних виробів із натурального хутра, їх асортимент. Характеристика вихідного матеріалу для проектування хутряних виробів. Технологічні процеси виготовлення хутряних виробів. Креативні технології виготовлення та оздоблення швейних виробів з натурального хутра. Особливості виготовлення швейних виробів із штучного хутра. Історія розвитку промислового виробництва швейних виробів з натуральної та штучної шкіри. Характеристика вихідного матеріалу для проектування виробництва швейних виробів з натуральної та штучної шкіри. Технологічні процеси виготовлення швейних виробів з натуральної та штучної шкіри. Креативні технології виготовлення та оздоблення швейних виробів з натуральної  та штучної шкіри.    .

Види навчальних занять: лекція, лабораторне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, лабораторний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр  2  ).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, контрольні питання і комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.