КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуля:  Аналіз неструктурованих бізнес даних.

Тип модуля:  вільного вибору студента.

Семестри:   2

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: феномен виникнення «великих даних», перетворення тексту в аналітичний ресурс, процедуру контент-аналізу, технічний аспект «великих даних», хмарні сховища і хмарні обчислення;

вміти: аналізувати інтернет контент, виконувати моніторинг суспільної думки;

володіти: вміннями використовувати методи класифікації, кластеризації і інтеграції інформації;

здатен продемонструвати: вміння в галузі створення та застосування генетичних алгоритмів та нейронних мереж, способи обробки природної мови для аналізу настроїв.

Програмні результати навчання: ПРН2, ПРН8, ПРН9, ПРН11, ПРН15, ПРН18

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): бізнес аналітика, реінжиніринг бізнес, когнітивний аналіз даних.

Зміст навчального модуля: Концепція великих чисел. Виникнення феномену «Великі дані». Перетворення тексту в аналітичний ресурс. Технічний аспект «Великих даних». «Великі дані» і аналіз інтернет контенту. «Великі дані» і моніторинг суспільної думки. Методи аналізу неструктурованих бізнес даних. Класифікація, кластеризація і інтеграція інформації. Генетичні алгоритми та нейронні мережі. Обробка природної мови і аналіз настроїв. Апаратне та програмне забезпечення «Великих даних». Обчислювальна парадигма MapReduce і концепція NoSQL. Центри зберігання даних і управляюче програмне забезпечення для масово-паралельної обробки. Хмарні сховища і хмарні обчислення. Швидкі Дані (Fast Data), Велика Аналітика (Big Analytics) і Глибоке проникнення (Deep Insight),

Види навчальних занять: лекційне, практичне, консультація.

Форми навчання:  денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: екзамен (семестр 2 )

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань та комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.