КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр» факультету економіки та бізнесу (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни:  Міжнародні стандарти та нормативне забезпечення фінансово-економічної безпеки.

Тип модуля:  вільного вибору студента.

Семестри:   2

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: основні нормативно-правові акти забезпечення фінансово-економічної безпеки в Україні; міжнародні стандарти в сфері управління фінансово-економічною безпекою; методи вирішення стратегічних та поточних завдань економічного розвитку підприємства з використанням міжнародних стандартів для забезпечення належного рівня фінансово-економічної безпеки;

вміти: застосовувати на практиці положення міжнародних стандартів та національних нормативно-правових актів з метою досягнення визначеної мети у забезпеченні фінансово-економічної безпеки4

володіти: інструментарієм забезпечення фінансово-економічної безпеки у відповідності до міжнародних стандартів та державного правового забезпечення в процесі встановлення цілей економічної діяльності, формування системи підпорядкованих генеральній цілі завдань та розробки заходів щодо їх реалізації;

здатен продемонструвати: здастність стратегічного планування та формування системи заходів щодо забезпечення фінансово-економічної безпеки на основі використання вітчизняної нормативної бази та міжнародних стандартів фінансово-економічної безпеки.

Програмні результати навчання: ПРН 1-2, 4, 6, 8, 11-12, 18.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити):

Вивчення дисципліни ґрунтується на знаннях з дисциплін: менеджмент, теорія безпеки соціальних систем, управління змінами, управління системами безпеки бізнесу.

Зміст навчального модуля

Основи нормативного забезпечення фінансово-економічної безпеки в Україні. Сталий розвиток і міжнародні стандарти в контексті фінансово-економічної безпеки. Формування відносин з працівниками на засадах соціальної відповідальності бізнесу. Стратегія соціально відповідальної поведінки в ринковому середовищі як стратегія забезпечення фінансово-економічної безпеки. Соціально відповідальні відносини бізнесу з територіальними громадами. Екологічні аспекти фінансово-економічної безпеки.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна , заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2)

Засоби діагностики успішності навчання: вправи, індивідуальні завдання (реферат), перелік питань (для підсумкового контролю), комплект тестових завдань (для підсумкового контролю).

Мова навчання:  українська.