КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «магістр» освітньо-професійної програми

МІЖНАРОДНИЙ ОБЛІК ТА АУДИТ-КОНСАЛТИНГ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Стратегічне управління інноваційним розвитком.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестри:   1

Обсяг модуля: загальна кількість годин – 120; кількість кредитів ЄКТС – 4.

Результати навчання:

знати: місце та роль стратегічного управління в системі управління інноваційним розвитком; причини виникнення і переваги стратегічного управління інноваційним розвитком; основні методологічні підходи до стратегічного управління інноваційним розвитком; особливості використання стратегічного управління інноваційним розвитком на підприємствах різних форм власності.

вміти: формувати стратегічні плани інноваційного розвитку в сучасних організаціях; обирати і чітко формулювати оптимальне рішення проблеми (завдання).

здатен продемонструвати: необхідні теоретичні та практичні знання з побудови ефективно діючого організаційного, фінансово-економічного, соціально-психологічного та інформаційно-аналітичного забезпечення стратегічного управління інноваційним розвитком.

володіти навичками побудови технологічного процесу стратегічного управління інноваційним розвитком; побудови місії, цілей, стратегій та «стратегічного набору».

самостійно вирішувати: питання щодо стратегічного управління інноваційним розвитком організацій.

здатність працювати в групі: бути членом колективу при проведенні та обговоренні результатів стратегічних інноваційних рішень; приймати участь в колективному обґрунтуванні стратегічних інноваційних рішень.

Програмні результати навчання: ПРН 1, ПРН 3, ПРН 6, ПРН 11, ПРН 12, ПРН 17, ПРН 18, ПРН 23, ПРН 24.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): Методологія сучасних наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, управління проектами.

Зміст навчального модуля:  Предмет стратегічного управління інноваціями та його місце в системі менеджменту. Розвиток теорії інноватики. Організаційні форми інноваційної діяльності. Переваги стратегічного підходу до управління інноваційним розвитком. Концепція стратегічного управління інноваційним розвитком: сутність, елементи, механізм здійснення. Необхідність переходу підприємств до стратегічного управління інноваційним розвитком як реакція на зміни середовища функціонування організації. Типи існуючих підходів до стратегічного управління інноваційним розвитком та їх критичний аналіз.

Види навчальних занять: лекція, практичне, семінарське,  консультація.

Форми навчання:  денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, практичний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 1).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань, комплекти тестових завдань для тематичного та підсумкового контролів.

Мова навчання:  українська.