КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету індустрії моди (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Основи проектування текстильного виробництва

Тип модуля:  вільного вибору студента

Семестр: 8

Обсяг модуля:  загальна кількість годин – 180; кількість кредитів ЄКТС – 6.

Результати навчання:

знати: сфери застосування міжнародного технічного регламенту щодо назв текстильних волокон; властивості сировини та її підготовку до в‘язання; характеристику асортименту та класифікацію трикотажних виробів; особливості конструкції та технологічних властивостей трикотажного обладнання, що виготовляється відомими світовими виробниками, та новітні технологічні процеси виготовлення трикотажу побутового, технічного та медичного призначення; нові спеціальні види сировини;

вміти: використовувати на практиці знання показників якості трикотажу та способів його виготовлення; обґрунтовано проводити вибір сировини з метою досягнення виготовлення трикотажу заданих властивостей;

здатен продемонструвати: вміння обґрунтовувати вибір асортименту виробів з найкращими споживчими властивостями.

Програмні результати навчання: ПРН 2, ПРН 3, ПРН 4, ПРН 10, ПРН 11, ПРН 15.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): політологія та соціологія; безпека життєдіяльності та цивільний захист; основи технології текстилю; матеріалознавство; квалітологія текстильного виробництва; теорія процесу в’язання трикотажу, фізика, основи теорії в’язання виробів заданої форми.

Зміст навчального модуля: Сировина для трикотажної промисловості. Міжнародний регламент визначення термінів до волокон і текстильних виробів. Перемотування ниток і пряжі та її снування. Асортимент трикотажних виробів. Способи виготовлення трикотажних виробів. Якість трикотажних виробів. Світові перспективи застосування нової сировинної бази. Асортимент трикотажу для техніки і медицини. Перспективи розвитку нової техніки для трикотажного виробництва. Нові технологічні процеси виготовлення в’язаних матеріалів для одягу, техніки та медицини.

Види навчальних занять: лекція, практичне, консультація.

Форми навчання: денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, репродуктивний, дослідницький, метод проблемного викладання.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 8).

Засоби діагностики успішності навчання: перелік питань, комплекти тестових завдань для поточного та підсумкового контрою.  

Мова навчання:  українська.