КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Дисципліна вільного вибору студентів спеціальної професійної підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету індустрії моди (ДВСПП)

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва дисципліни: Аналіз систем оцінки якості текстильних матеріалів.

Тип модуля: вільного вибору студентів.

Семестри: 7, 8.

Обсяг модуля: загальна кількість годин - 360; кількість кредитів ЄКТС - 12.

Результати навчання:

знати: основні теоретичні положення аналізу оцінки якості матеріалів; призначення та галузі застосування класичних і сучасних методів аналізу оцінки якості матеріалів; практичні можливостей різних методів дослідження структури, сировинного складу і властивостей текстильних матеріалів та виробів; основи сенсорного аналізу, фізико-хімічні методи аналізу текстильних матеріалів;

вміти: володіти основними методами якісних та кількісних досліджень, правилами їх організації, вивчення місця і ролі досліджень у визначені якості матеріалів для виробів текстильної і легкої промисловості;

володіти навичками: принципи і техніку експерименту при дослідженні фізичних і хімічних змін; принципи вибору методу, конкретного апаратурного оснащення і методики проведення експерименту в залежності від поставленої мети дослідження.

Програмні результати навчання: ПРН 8, ПРН 15, ПРН 17.

Необхідні обов’язкові попередні та супутні модулі (пререквізити і кореквізити): хімія, матеріалознавство, експертиза текстильних матеріалів.

Зміст навчального модуля: Методи аналізу якості оцінки текстильних , засновані на зміні фізико - хімічних властивостей текстильних матеріалів. Аналіз та оцінка якості матеріалів та виробів за допомогою зорових і тактильних сприйняттів. Порядок проведення аналізу оцінки якості в текстильній та легкій промисловості. Основні елементи планування та прогнозування оцінки якості текстильних матеріалів.

Види навчальних занять: лекція, практичне, лабораторне, консультація.

Форми навчання:  денна, заочна, заочна (дистанційна).

Методи навчання: словесний, пояснювально-демонстраційний, дослідницький.

Методи контролю: усний, письмовий, тестовий, лабораторний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 7), екзамен (семестр 8).

Засоби діагностики успішності навчання: індивідуальні завдання, перелік питань для модульного, підсумкового контролю та захисту лабораторних робіт, комплекти тестових завдань для захисту лабораторних робіт, до модульного та підсумкового контролю.

Мова навчання:  українська.