КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

 

Обов’язкова анотована дисципліна здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» освітньо-професійної програми

ПРОЕКТУВАННЯ ВЗУТТЯ ТА ГАЛАНТЕРЕЙНИХ ВИРОБІВ

ОПИС МОДУЛЯ

 

Назва модуль:  Навчальна практика.

Тип модуля: обов’язковий.

Семестр(и): 2,4,6

Обсяг модуля: загальна кількість годин –540; кількість кредитів ЄКТС – 18.

Результати навчання:

знати: про виробництво та виробничий процес; про типи виробництв та їх ознаки; про структуру виробництва, види та призначення обладнання; про асортимент виробів легкої промисловості; види та деталі взуття і шкіргалантерейних виробів, класифікацію, властивості та функції виробів; способи виготовлення виробів даної групи; різновиди ниткових швів для складання виробів зі шкіри; технологічні схеми, карти і процеси виготовлення виробів з підбором нормативів і обладнання;

вміти: розробляти ескізи і технічно описувати розроблені моделі виробів зі шкіри; виготовляти ниткові шви і строчки на матеріалі за допомогою швейного обладнання; розробляти схеми складання виробів, технологічні процеси. Грамотно виконувати технічний опис розробленої моделі виробів зі шкіри; самостійно;

володіти: навичками ескізної графіки для створення ескізу та подальшого опису і деталювання моделі виробу; навичками роботи на обладнанні різних типів заготовочного потоку.

Програмні результати навчання: ПРН 5, ПРН 8, ПРН 13.

Необхідні обов’язкові супутні модулі (кореквізити): технологія виробів зі шкіри, основи проектування виробів із шкіри, моделювання виробів зі шкіри.

Зміст навчального модуля: Вміння розробляти ескізи моделей взуття і шкіргалантереї різними засобами графічного зображення, контрольно-складальне креслення моделі, визначати вади на матеріал на вирубаних деталях, вибирати різаки, інструменти, допоміжні матеріали, голки, нитки, проводити поопераційний контроль виконання технологічних операцій, проводити технологічні процеси складання заготовок та взуття. Оволодіння навичками створення просторової форми (макетування) моделей взуття на колодці, каблуків і шкіргалантереї; моделювання моделей сучасних виробів із шкіри. Студент повинен не тільки засвоїти одну або дві технологічні операції з механічного та хімічного опорядження взуття, не менше двох операцій на кожній дільниці.

Види навчальних занять:   консультація.

Форми навчання: денна, заочна.

Методи навчання: словесний, практичний, пояснювально-демонстраційний.

Методи контролю: усний, письмовий, практичний, наочний.

Форми підсумкового контролю: залік (семестр 2,4,6).

Засоби діагностики успішності навчання: готовий виріб, заготовка, альбом графічних робіт, щоденник і звіт з практики.

Мова навчання: українська.