КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Міжнародні зв'язки

УКРАЇНО-АЗЕРБАЙДЖАНСЬКИЙ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

Україно–Азербайджанський культурно-освітнього центр створено 9 грудня 2014 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну. Основною метою діяльності центру є налагодження тісних відносин між студентами з Азербайджану та України, поглиблений розвитку міжкультурних відносин в умовах багатонаціонального контингенту студентів, впровадження спільних культурно-освітніх програм та проектів, створення комфортних умов для розвитку особистості, підвищення культурно-освітнього рівня студентської молоді, співробітників та викладачів університету у сфері організації їх культурного відпочинку.

Урочисте відкриття центру відбулося за підтримки ректора КНУТД, професора, доктора економічних наук, члена-кореспондента НАПН України, Заслуженого працівника освіти України, лауреата державної премії України Івана Михайловича Грищенко; Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської республіки в Україні Ейнулла Мадатлі; директора Українського державного центру міжнародної освіти МОН України Гагаріної Ірини Вікторівни; представників Азербайджанської діаспори та провідних Азербайджанських вчених, що працюють в Україні, а також представники Міністерства освіти і науки України та Організації об’єднаних націй.

Головними напрямами роботи є:

1) встановлення та розвиток плідних академічних зв'язків університету з вищими навчальними закладами, науково-освітніми й культурними установами Азербайджану;
2) просування українсько-азербайджанських освітніх програм, реалізація двосторонніх проектів у сфері академічних обмінів, грантів і наукових досліджень;
3) сприяння у проведенні рекламно-інформаційних виставок освітніх послуг університету в Азербайджані й навпаки;
4) проведення спільних культурних та спортивних заходів, організація сумісного відпочинку студентів, аспірантів, викладачів, вчених.

Основні напрями діяльності культурно-освітнього центру формують його функції: культурно-творча, культурно-освітня, культурно-виховна, пізнавальна, рекреативно-розважальна (відпочинку), інформаційно-методична. Саме тому в університеті приділяється велика увага іноземним студентам з Азербайджану, оскільки створення комфортних умов їхнього перебування в Україні є основним пріоритетом та важливим фактором їх інтеграції в українське суспільство.

Відкриття центру - це результат серйозної роботи всього колективу Київського національного університету технологій та дизайну і є свідченням того, що університет розширює міжнародні зв’язки та впроваджує в навчальний процес все позитивне, що покращує якість навчання студентів.