Квітневий майстер-клас школи бального танцю

В березні цього року студентам Київського національного університету технологій та дизайну було запропоновано взяти участь у творчому проекті «Бальний танець в молодіжному спілкуванні, дозвіллі та побуті». Три рази на тиждень проходили інтенсивні репетиції на базі Центру культури та мистецтв. Художній керівник школи бального танцю «Вчимось красиво танцювати», заслужений діяч культури України Олег Касьянов навчав мистецтву бального танцю всіх бажаючих.

25 квітня 2017 року відбувся майстер-клас проекту «Бальний танець в молодіжному спілкуванні, дозвіллі та побуті», на якому Олег Касьянов розповідав про особливості різних танцювальних стилів, учасники продемонстрували 11 танцювальних номерів, до деяких з них запрошуючи бажаючих з глядацької зали. Особливо запам’ятався всім запальний «Сиртакі» – на місці всидіти не зміг ніхто!

Захід вдався дуже захоплюючим та цікавим. І глядачі, і танцюристи просто випромінювали радість. Тож, хороший настрій всім гарантований!