Повідомлення про міжкафедральний семінар на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доц. Будаша Ю.О.

22 травня 2017 р. о 15.00

В конференц-залі КНУТД (1 корпус, 3 поверх) відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.17.15 – Технологія хімічних волокон; 05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів.

Будаша Юрія Олександровича

на тему: «НАУКОВІ ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЙ ОДЕРЖАННЯ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙНИХ І ВОЛОКНИСТИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРОГНОЗОВАНОЮ СТРУКТУРНОЮ ГЕТЕРОГЕННІСТЮ»

Науковий консультант:

доктор технічних наук, професор Плаван Вікторія Петрівна, завідувач кафедри прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон, КНУТД.

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Білошенко Віктор Олександрович, професор кафедри  прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон, КНУТД.

доктор фіз.-мат. наук, професор Ковальчук Олександр  Васильович, завідувач кафедри фізики, КНУТД.

доктор технічних наук, професор Супрун Наталія Петрівна, завідувач кафедри матеріалознавства та експертизи текстильних матеріалів, КНУТД.

Робота виконана у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Секретар міжкафедрального семінару к.т.н., доц.                                                                         Н.М. Березненко