Відкритий чемпіонат із міні-футболу серед студентів та викладачів КНУТД в рамках програми святкування Дня факультету економіки та бізнесу

У рамках святкування Дня факультету економіки та бізнесу 23 травня 2017 року відбувся Відкритий чемпіонат із міні-футболу серед студентів та викладачів Київського національного університету технологій та дизайну.

До участі у чемпіонаті зареєструвалися такі команди:

1. Команда «777»: Цимбал Олександр, Несенюк Антон, Герасименко Артем, Огородник Максим, Мороз Артем.
  2. Команда  «П’ятірка»: Романушко Євген, Поліщук Дмитро, Кондратюк Олександр, Козиренко Іван.
  3. Команда «Олімп»: Діденко Іван, Діденко Ярослав, Сідько Леонід, Приходько  Олександр.
  4. «Команда викладачів»: Бєлялов Талят Енверович, Коваленко Дмитро Іванович, Ткаченко Максим Анатолійович, Несенюк Євген Сергійович, Пономаренко Ігор Віталійович.

Підтримати  команди прийшли студенти та викладачі університету, небайдужі до футболу та спортивних змагань. Усі команди максимально проявили свою спортивну майстерність та жагу до перемоги. Команда викладачів факультету економіки та бізнесу зіграли з командою «777» з рахунком 3-3.

Переможцем Відкритого чемпіонату з міні-футболу стала команда «Олімп», які обіграли свої суперників та показали високий рівень спортивної підготовки.

Нагородження переможців відбудеться на святковому концерті, присвяченому Дню факультету економіки та бізнесу.

Дякуємо усім командам за їх футбольну майстерність, а вболівальникам за небайдужість та любов до спорту.