КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Підсумки XVIІ Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани»

В столиці України відбулась головна щорічна подія в світі моди і дизайну – XVIІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани».

Організатор і засновник конкурсу Київський національний університет технологій та дизайну.

Конкурс тривав з 29 травня по 3 червня. Протягом тижня біля 200 дизайнерів з України, Білорусі, Естонії, Молдови, Грузії, Польщі, Китаю демонстрували свою майстерність у дизайні Одягу, Текстильних виробів, Взуття та аксесуарів.

Оцінювали наших конкурсантів провідні фахівці у світі моди та дизайну.

Журі конкурсу Взуття та Аксесуари:

Фабіо Альберто Регоза – президент компанії РИФ 1, торгівельна марка INBLU

Олександр Бородиня – Президент ліги «Укршкірвзуттяпром»

Віктор Ліщук – генеральний директор шкірзаводу ПАТ «Чинбар»

Світлана Гаркавенко – професор, проректор Київського національного університету технологій та дизайну

Олександр Бондар – директор взуттєвої компанії Prime Shoes

Олег Потієнко генеральний директор взуттєвого виробничого підприємства Торгівельна марка «Каман»

Анатолій Гопенко – директор дизайн студії AnGo

Руслан Сокальский – директор взуттєвої компанії «Zampatta»

Тетяна Хмелівська – арт-директор Торгівельної марки RITO

Олександр Верник – директор компанії LAPTI

Журі конкурсів Одяг та Текстиль:

В’ячеслав Дюденко топ стиліст, власник салонів краси «D2»

Ірина Дюденко – топ-модель, режисер-постановник

Ольга Юр'єва головний редактор журналу BURDA Україна

Марина Колосніченко – професор, декан факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну

Тетяна Ніколаєва – професор, завідуюча кафедрою художнього моделювання костюма Київського національного університету технологій та дизайну

Головко Антоніна начальник відділу розвитку компанії KarKat Fashion, операційний директор проекту "NAMES'UA modateka"

Анжеліка Долженко редактор журналу "EXCLUSIVE style", засновник Fashion Film Festival

Олександр Звєрєв директор компанії "Софторг"

Грабовенко Анна – представник компанії "Софторг"

Карина Топал - байер Arber Fashion Group

Ігор Скуратов – шеф-дизайнер Arber Fashion Group

Кирил Ревенко власник Маркетинг та Піар агенції PRRA

Галина Щетініна – креативний директор ТОВ «Текстиль Контакт»

Наталія Михайлова виконавчий директор Торгівельної марки GOLDI

Вікторія Пустиннікова спеціаліст з розвитку бізнесу та молодіжних проектів Аукціонного дому "Kopenhagen Fur"

Серж Смолін – дизайнер будинку моди «IDOL»

Олександра Капітоненко – конструктор, стиліст, модельєр міжнародного

класу

Яна Чернявська – координатор міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion

Рослав Русинов дизайнер одягу, офіційний представник Studio Parisien des Arts et de la mode

Роман Демідов – провідний кравець України з чоловічого костюму, власник бренду DEMIDOV

Кристина Бобкова – український дизайнер бренду BOBKOVA

 

 

Переможці конкурсу Взуття і Аксесуари

В номінації Pret-A-PORTER

3 місце: Горобець Вікторія, колекція «Petit oiseau» (Україна)

2 місце: Гончаренко Богдан, колекція «ZONA B» (Україна)

1 місце: Кандиба Дмитро, колекція «Рефлектив» (Україна)

 

В номінації PRO-АRT

3 місце: Кір'янови Ірина та Наталія, колекція «Can't Stop» (Україна)

2 місце: Петруньок Микола та Чередник Олександр, колекція «Le carte parlante» (Україна)

1 місце: Кикнавелидзе Лела, колекція «Скрипти» (Грузія)

 

В номінації Аксесуари

3 місце: Кучер Карина, колекція «Елегантність» (Україна)

2 місце: Коваленко Едгар, Ковальчук Анастасія, Кохтярук Марія, колекція «ДНК твоєї особистості» (Україна)

1 місце: Ваколюк Марина, Тоцька Юлія, Шамрай Юлія, колекція «World inside out» (Україна)

 

Переможці конкурсу Одягу

В номінації PRO-АRT

3 місце: Кравчук Катерина, колекція «Eco-architecture» (Україна)

2 місце: Віліщук Аліна, колекція «In to the wild» (Україна)

1 місце: Рудіян Анна, Кульнєва Нервен, колекція «Eternal merger» (Україна)

 

В номінації Pret-A-PORTER

3 місце: Сіндарова Людмила, колекція «Twenty night» (Україна)

2 місце: Сідлецький Володимир, колекція «Gentlemen's club» (Україна)

1 місце: Anu Rieberg, колекція «Followed it» (Естонія)

 

В номінації SPECIAL

2 місце: Мостова Олена, колекція «Social networks» (Україна)

1 місце: Супрун Наталія, колекція «Одяг для реабілітації» (Україна)

 

В номінації Pret-A-PORTER De Lux

3 місце: Груповий проект студентів коледжу, колекція «Наречена Дракули» (Україна)

2 місце: Верба Софія, колекція «Insight Flow» (Україна)

1 місце: Кривко Надія, колекція «White magic» (Україна)

 

В номінації FOLK

3 місце: Баласанян Інесса, колекція «Африка» (Україна)

2 місце: Літовська Марина, Федорюк Марія, колекція «На дві душі» (Україна)

1 місце: Губаль Наталія, колекція «Ініціація» (Україна)

 

ГРАН ПРІ

вперше було визначено в двох конкурсах:

 

ОДЯГ:

Кулієва Марія, Гелла Катерина, Престинська Аліна, Марковська Яна, Литвинюк Лідія

Колекція: In form space

(Харків, Україна)

 

ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРИ:

Ваколюк Марина, Тоцька Юлія, Шамрай Юлія

Колекція: World inside out

(Київ, Україна)

 

Переможці конкурсу Текстилю 

Номінація «Гобелен»

3 місце: Хоменко Ольга, робота «Гейша майбутнього» (Україна)

2 місце: Бабич Катерина, робота «Музика океану» або «Дрібниці ховаються в глибині» (Україна)

1 місце: Баньківська Ірина, робота «Хокку» (Республіка Білорусь)

 

Номінація «Батік»

3 місце: Мурарова Юлія, робота «Літній настрій» (Україна)

2 місце: Точкова Катерина, робота «Свято хризантем» (Україна)

1 місце: Гветадзе Анзор, робота «Водный Мир» (Грузія)

 

Номінація «Печворк»

3 місце: Курсенко Світлана, робота «Ритміка міста» (Україна)

2 місце: Баньківська Ірина, робота «Глубины» (Республіка Білорусь)

1 місце: Абдуллаєва Зарема, робота «Эффект восходящего Солнца» (Україна)

 

Номінація «Лялька»

3 місце: Стаднюк Раїса, робота «Sunrise» (Україна)

2 місце: Токарєва Богдана, робота «Гілочка сакури» (Україна)

1 місце: Мудрик Ольга, робота «Дідусь та бабуся» (Україна)

 

Номінація «Макети малюнків для тканин»

3 місце: Швайбович Аліна, робота «Чаепитие Майко» (Республіка Білорусь)

2 місце: Разумович Марія, робота «Японские мотивы» (Республіка Білорусь)

1 місце: Гнєдая Юлія, робота «Шляхом до Сходу» (Україна)

 

Номінація «Вишивка»

3 місце: Скріпченко Анастасія, робота «Журавлина пісня» (Україна)

2 місце: Айвазян Альона, робота «Цветущая Сакура» (Україна)

1 місце: Колесниченко Анастасія, робота «Японські етюди» (Україна)

 

Переможці Конкурсу отримали чисельну кількість подарунків від партнерів конкурсу:

Публічне акціонерне товариство шкірзавод «Чинбар» - фінансова підтримка конкурсу

Швейна фабрика ВОЛОДАРКА - пошиття костюмів для заключного номеру Фіналу конкурсу

Компанія РИФ-1, Торгівельна марка INBLU - фінансова підтримка конкурсу

Studio Parisien des Arts et de la mode (Париж) - сертифікат на тижневе стажування у Парижі за програмою «Стажування для fashion-дизайнерів: Європейські методики»

Компанія Softorg - швейна машинка Juki DDL9000Cе вартістю 50 000 грн.

Взуттєва компанія «Zampatta» - фінансова підтримка конкурсу

Асоціація Хутра України, Kopengagen Fur - стажування у Копенгагені

САПР Грація - сертифікат на встановлення програмного забезпечення вартістю 50000 грн.

Взуттєве виробниче підприємство Торгівельна марка «Каман» - фінансова підтримка конкурсу

Дизайн-студія «ANGO» - фінансова підтримка конкурсу

Торгівельна марка ЛЕГКА ХОДА - сертифікати про творчу співпрацю

Odessa Fashion Day - запрошення до участі у Odessa Fashion Day

Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion - сертифікати на участь у показах в рамках фестивалю моди Kyiv Fashion

Освітній центр Fast Fashion Edication - сертифікат на навчання в рамках курсу Fashion менеджмент вартістю 22000 грн.

Товариство «Текстиль Контакт» - провідний оператор України з гуртової торгівлі тканиною - всім переможцям конкурсу Одяг - сертифікати на придбання тканин вартістю 1000, 800, 500 та 300 грн., а також надання статусу постійних клієнтів.

ARBER Fashion Group - запрошення до творчої співпраці

ТОВ “Глоріпак” - друк подарункових пакетів

Маркетинг та Піар агенція PRRA - запрошення до творчої співпраці

Velolife - надання велосипедів для фінального номеру

Бренд білизни MURR - сертифікат на придбання білизни

Kyiv Model School - надання моделей для участі в показах

Сергій Чудовський models - надання моделей для участі в показах

Merlin Model School - надання моделей для участі в показах

Школа макіяжу Terra Viva - забезпечання макіяжем на всіх днях конкурсу

Торгівельна марка GOLDI - Запрошення до творчої співпраці

 

МЕДІА- підтримка Конкурсу здійснена наступними ЗМІ:

Новий канал

Журнал Exclusive style

Журнал BURDA

Країна FM

Телеканал RTI

Газета Урядовий Кур'єр

Газета Голос України

Газета ОСВІТА

09.06.2017