Студенти кафедри промислової фармації прийняли участь в міжнародному форумі «COSMETICS UKRAINE 2017»

1-2 червня в КВЦ «Парковий» пройшов міжнародний форум Cosmetics Ukraine 2017. Основна мета форуму - створити в Україні платформу ділової співпраці в секторі виробництва косметичної продукції в нових геополітичних умовах і забезпечити якісно новий формат галузевої взаємодії в рамках проекту Східного Партнерства.

Київський національний університет технологій та дизайну є членом Асоціації «Парфумерія і косметика України». Саме тому студентки кафедри промислової фармації були запрошені взяти участь в організації цього заходу в якості стендистів.

Досвід, який отримали майбутні спеціалісти фармацевтичної та парфумерно-косметичної галузі, при організації виставкового заходу та діловому спілкуванню з представниками підприємств-виробників є важливим компонентом практико-орієнтованого навчання в сучасних умовах.

13.06.2017