Відкрита лекція Антоніни Головко

9 жовтня 2017 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась відкрита лекція Антоніни Головко, начальника відділу розвитку компанії «KarKat Fashion», операційного директора проекту «NAME’S UA modateka», fashion-експерта з 15-річним досвідом роботи. Антоніна є випускницею факультету індустрії моди КНУТД.

Лекція була присвячена питанням організації  fashion-бізнесу, що включає повний цикл виготовлення одягу: від аналізу ринку та бізнес-планування, маркетингової стратегії та позиціонування торгівельної марки до проектування асортименту, розробки модельного ряду, виробництва партії товару, оптової торгівлі та створення і розвитку роздрібної мережі.

Лекції з успішними представниками fashion-індустрії є комунікативним методом навчання студентів спеціальності Технології легкої промисловості Освітньої програми «Індустрія моди».

Зміст лекції викликав жваве зацікавлення студентів та надихнув їх на створення власних креативних проектів.