Фотопленер "Осінь на високому березі Дніпра"

У жовтні 2017 року для учасників Восьмого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига" і студентів кафедри дизайну Київського національного університету технологій та дизайну був проведений виїзний фотопленер "Осінь на високому березі Дніпра" в районі села Стайки, Кагарлицького району, Київської області, на правому березі Канівського водосховища.

Студенти мали можливість милуватися красою та величчю Дніпра, з високого берега якого відкривається чудовий краєвид на затоплену заплаву з острівцями посередині, осінніми пейзажами природи, Дніпровськими пагорбами і недіючим глиняним кар'єром. Цю місцевість називають "кольоровими горами" за різнобарвні пласти глини, що виходять на поверхню. Під час пленеру студенти закріплювали свої знання, отримані на лекційних заняттях за темами: панорамна фотозйомка, макрозйомка і портрет.

Не дивлячись на складні погодні умови, учасники пленеру змогли зробити багато цікавих фотографій, які у подальшому будуть використані в навчальному процесі.

01.11.2017