Кафедра іноземних мов провела заходи у рамках тижня ділової іноземної мови

З 23 по 30 жовтня 2017 року кафедра іноземних мов провела тиждень ділової іноземної мови.

Під керівництвом доц. Гудкової Н. М. було проведено засідання «Effective Presentation Skills. Job Opportunities», на якому студенти груп МгДweb-17 та МгДк-2-17 представили пізнавальні презентації за темами, що пов’язані з питаннями працевлаштування, ведення ділової кореспонденції та кар’єрних перспектив.

Доц. Кугай К. Б. організувала бізнес-тренінг «Intercultural Business Communication», під час якого студенти груп МгХФ-17 відчули себе в ситуації ділового спілкування з представниками інших країн та продемонстрували вміння і навички спілкуватися іноземною мовою в ділових колах.

Доц. Довгопол Г. О. провела засідання круглого столу, на якому було представлено для обговорення презентацію «Your Resume: Key to Job Success». Студенти груп МгМОК-17 взяли участь у конкурсі із складання резюме.

01.11.2017