Шляхетна місія модного кіно – змінювати світ на краще

Такою бачить власну місію «Fashion Film Festival» – ТРЕТІЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ПРО МОДУ «FFF-2017», який відбувся 26 жовтня 2017 року, в концертному залі Київського національного університету технологій та дизайну.

«Fashion Film Festival» – це «проект створений як для творчих прогресивних особистостей, так і для широкого загалу, щоби дізнатися як бачить моду кожен з нас. Це перший фестиваль такого формату, заснований в Україні в 2015 році», – зазначила його організатор і творчий натхненник Анжеліка Долженко.

Прес-конференція, що відбулась перед демонстрацією фестивальної програми та врученням нагород, підкреслила основні тези фестивалю: уміння донести ідею фільму, розповісти історію, вибудувати сюжет. У роботі прес-конференції взяли участь: Ада Миколаївна Роговцева – українська акторка театру та кіно, Народна артистка України, Герой України, член журі фестивалю, Ірина Борисівна Довженко – кінознавець, член Національної спілки кінематографістів України, доктор філософії, професор, доцент кафедри дизайну КНУТД, Олена Казьміна – директор та співвласник туристичної компанії «Орнамент України», Анжеліка Долженко – головний редактор журналу «EXCLUSIVE style».

Під час презентації фестивальної програми журналісти і гості переглянули 22 прем’єрні роботи чотирьох номінацій: Документальна стрічка – 4 фільми, Ігрове кіно – 5 фільмів, Анімаційна короткометражка – 4 роботи, Рекламний ролик – 9 роликів. Також були представлені 2 позаконкурсні стрічки виготовлені студентами кафедри дизайну КНУТД: «Cікорський: Крила мрії», автор Ольга Петрова та «Посмішка», автор Анна Полівчук. Обидва фільми є результатом не лише творчої праці студентів, а й підсумком вивчення дисципліни «Режисура зйомки і монтажу», а також творчого осмислення музейних експозицій під час проходження виробничої практики в Музеї української діаспори, спілкування з творчою особистістю, почесним доктором КНУТД Херш Чадхою.

Підпис під фото: Автор фільму «Cікорський: Крила мрії» Ольга Петрова

Підпис під фото: Автор фільму «Посмішка» Анна Полівчук

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: Голова журі «Fashion Film Festival» Сергій Рахлін – Голова Комітету з іноземного кіно Асоціації зарубіжної преси Голлівуду, що присуджує престижний приз «Золотий Глобус» (Serge Rakhlin Chairman Foreign Film Committee Hollywood Foreign Press Association «Golden Globes Award»), члени журі: Ада Миколаївна Роговцева – українська акторка театру та кіно, Народна артистка України, Герой України, Олексій Шапарєв – український кінорежисер, сценарист, актор. Нагороди, спеціально створені для фестивалю з діамантового та кольорового кришталевого скла скульптором Стасом Кадочніковим, під назвою «Кришталевий кадр». Нагороди вручила переможцям член журі «FFF – 2017» Ада Миколаївна Роговцева.

Вітаємо переможців! Бажаємо грандіозних ідей у сфері моди та кіно!

01.11.2017