Відкрита лекція відомого українського вченого на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій

31 жовтня 2017 року на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій відбулась відкрита лекція видатного українського вченого в галузі колоїдної хімії та хімії води, професора Запольського А.К. на тему: «Вода і деякі проблеми сучасної хімії». На лекції були присутні студенти, аспіранти та викладачі університету. Лекція була проведена у форматі дискусії, під час якої студенти разом з викладачами розглядали нові підходи до механізмів хімічних реакцій за участю води. Лектор надихнув майбутніх фахівців на продовження пошуків нових  прогресивних методів очистки води.

Дискусія професорів Барсукова В.З. та Запольського А.К.

Цікаві історичні факти колоїдної хімії

Приємним сюрпризом було вручення авторської книги професора Запольського А.К.  найактивнішим учасникам.

01.11.2017