Дипломні роботи наших студентів визнані одними з найкращих!

З 24.10-28.10.2017 в Івано-Франківську відбувся XXVI Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних і дизайнерських вищих шкіл. Захід проходив у холі Івано-Франківського Драмтеатру та зібрав учасників з України, Польщі, Румунії та Молдови. На огляд журі було представлено близько 400 дипломних робіт, які виконали випускники 30 навчальних закладів. Серед них і дипломні роботи студентів кафедри дизайну інтер’єру і меблів Київського національного університету технологій та дизайну, які достойно виглядали на тлі загального рівня випускних проектів інших архітектурно-дизайнерських шкіл. Як результат, роботи наших студентів отримали два перших і одне друге місце. Від нашого університету в роботі референтури конкурсного журі брала участь доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів Булгакова Т. В.

Робота конкурсного журі

Нагородження дипломами Київський національний університет технологій та дизайну

Роботи наших студентів на огляді-конкурсі

Представлення перед конкурсним журі дипломних проектів студентів КНУТД

Вітаємо бакалавра Древинську Валерію (МгДі 1-17) з дипломом 1-го ступеня за дипломну роботу на тему: «Дизайн-проект інтер’єру арт-галереї»; бакалавра Ясменко Вікторію (МгДі 1-17) з дипломом 1-го ступеня за дипломну роботу на тему: «Дизайн-проект інтер’єру центру сімейного дозвілля»; бакалавра Кужлєву Катерину (МгДі 1-17) з дипломом 2-го ступеня за дипломну роботу на тему: «Дизайн-проект інтер’єру малогабаритного сучасного закладу».

Два дипломи 1-го та один 2-го ступеня

Бажаємо нових перемог та звершень!

02.11.2017