Візит делегації з Молдови

На запрошення кафедри рисунка та живопису, у жовтні 2017 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала делегація Державного педагогічного університету ім. І. Крянге, Кишинів, республіка Молдова, у складі: Олександра Барбенягре – проректор, док. пед. наук, доцент, Ана Сімак – декан факультету образотворчого мистецтва та дизайну, кандидат мистецтвознавства та Чезара Георгіце – завідувач. кафедри живопису, доктор пед. наук.

Гості ознайомились зі структурними підрозділами університету та відвідали VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України».

У результаті зустрічі планується підписання договору про співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну та Державним педагогічним університетом імені Іона Крянге.

02.11.2017