Вдалий старт студентської збірної Київського національного університету технологій та дизайну з настільного тенісу в Спартакіаді Печерського району

Змагання з настільного тенісу серед ВНЗ, які відбулися у спортивному залі Київського національного університету технологій та дизайну, дали початок XXII Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська».

8 університетів Печерська боролися за найвищі нагороди.

До заявки команд НУФВСУ, НТУ, КНУТД увійшли 2 майстри спорту України з настільного тенісу, 5 кандидатів у майстри спорту України, а це обіцяло глядачам цікаві, запеклі та безкомпромісні матчі.

На першому етапі команди змагалися у підгрупах, поділених згідно з результатами минулого року.

Група А

Група Б

1. НУФВСУ

1. КНУТД

2. КНУКіМ

2. НТУ

3. Таврійський НУ

3. Інститут ім. Бойчука

4. НМАУ

4. ВІТІ

Захоплюючим видався матч за перше місце в групі Б між командами КНУТД та НТУ – матч гідний фіналу. Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда Київського національного університету технологій та дизайну.

Склад команди:

1. Чигалейчик Нікіта

БА-1-14 капітан

2. Завгородський Ігор

ФРІІТ м. Черкаси

3. Міщенко Владислав

МгФ-17

4. Кізілов Євгеній

БЕМ-14

5. Перков Даша

БМР-1-17

6. Кучура Аліна

БШМк-2-16

7. Сагієва Аліна

БХФск-16

На другому етапі були зіграні стикові матчі між групами А і Б. У фіналі зустрілися одвічні суперники НУФВСУ і КНУТД. Сильнішими виявилась команда національного університету фізичного виховання та спорту України.

Підсумкова таблиця змагань:

1. НУФВСУ
  2. КНУТД
  3. НТУ
  4. КНУКІМ
  5. ВІТІ
  6. ТНУ
  7. Інститут ім. Бойчука
  8. НМАУ

Дякуємо учасникам за цікаві матчі та спортивний професіоналізм!