Святкування Нового року на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій

29 грудня 2017 року відбулося святкове Новорічне дійство на факультеті хімічних на біофармацевтичних технологій. З вітальним словом виступив Іван Михайлович Грищенко, який відмітив, що факультет займає лідерські позиції у науковій діяльності та підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Він побажав подальшого процвітання факультету та нових звершень.

Вітальне слово Івана Михайловича

Приємні та несподівані сюрпризи були підготовані кафедрами факультету, які продемонстрували чудові акторські здібності.

Привітання кафедр

Виступ декана Баули Ольги Петрівни зворушив всіх присутніх. Вона відмітила згуртованість всіх кафедр факультету та неоціненний вклад кожної кафедри у розвиток та процвітання факультету.

Чарівна Ольга Петрівна

У розпал свята з привітаннями та подарунками завітали випускники факультету, які зачарували своїм виступом.

Сюрприз від випускників

Вечір був сповнений чудовими несподіванками, конкурсами та запальними танцями. Всі учасники дійства у чудовому та піднесеному настрої  зустріли Новий рік, адже недарма кажуть: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш».

Хіміки готові до нових звершень у 2018 році!

Велика хімічна родина

Хай всім щастить у Новому 2018 році!!!

13.01.2018