Делегація університету брала участь у галузевій бізнес-конференції «ПРОМИСЛОВА СКЛАДОВА МОДНОЇ ІНДУСТРІЇ»

У рамках міжнародної виставки «KYIV FASHION 2018» відбулася галузева бізнес-конференція «ПРОМИСЛОВА СКЛАДОВА МОДНОЇ ІНДУСТРІЇ», до роботи якої залучилися і представники нашого університету.

Конференція проходила під егідою Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром».

Конференцію відкрила віце-президент асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт.

Делегація Київського національного університету технологій та дизайну була представлена деканами факультетів та завідувачами кафедр факультетів Індустрії моди, Дизайну, Мехатроніки та комп’ютерних технологій, Хімічних та біофармацевтичних технологій.

Представники університету у своїх доповідях підняли низку питань стосовно якості підготовки спеціалістів на сучасному рівні та набутті випускниками КНУТД необхідних компетентностей.

З доповідями виступили декан факультету Індустрії моди Людмила Зубкова, декан факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій Микола Зенкін та заступник декана факультету Дизайну Наталія Чуприна.

Про здобутки та перспективи розвитку університету, нові тенденції у підготовці спеціалістів згідно з вимогами часу розповіла присутнім проректор Світлана Гаркавенко.

На завершення зустрічі фахівці домовились про подальшу співпрацю між освітянами і виробництвом.