Кубок імені Євгена Молодана!

Перший день весни виявився за температурними показниками холодним, проте дуже гаряче було на спортивних майданчиках Київського національного університету технологій та дизайну, де 1-го березня проходять Всеукраїнські змагання «Кубок імені Євгена Молодана» з міні-футболу та волейболу серед науково-педагогічних працівників і співробітників.

На заході були присутні в.о. ректора КНУТД Каплун Віктор Володимирович, проректор Чабан Віталій Васильович, завідувач кафедри фізичного виховання Дудорова Людмила Юріївна, Головко Дмитро Богданович, головний суддя змагань, викладач кафедри фізичного виховання КНУТД – Черновський Сергій Михайлович.

Урочисте відкриття змагань розпочалось з привітального слова Каплуна Віктора Володимировича. Він відзначив, що проведення таких заходів є важливою складовою у формуванні здорового духу викладачів і співробітників університету, а також у зміцненні дружніх відносин з представниками інших університетів, організацій. Віктор Володимирович на додаток, побажав кожному успіху в змаганні.

Організаторами було вирішено провести турнір з волейболу з метою залучення більшої кількості учасників. І недаремно, оскільки він виявився запеклим і не менш видовищним.

За результатами змагань 1-е місце посіла збірна КНУТД, 2-е місце – Випускники КНУТД, 3 – НТУ.

Склад збірної КНУТД з волейболу:

1. Чабан В.В.
  2. Рубанка М.М.
  3. Нечипоренко І.В.
  4. Кошель С.О.
  5. Плєшко С.А.
  6. Ткаченко М.А.
  7. Зрєзарцев В.О.
  8. Федоренко О.О.
  9. Залізько В.Д.

За результатами турніру з волейболу кращими гравцями стали Рубанка М.М. та Мимринко Л.С..

Формат розіграшу Кубку Молодана з міні-футболу проходив наступним чином: кількість команд-учасників було 6:

Група А

Група Б

ФК «Нива»

Ветеран

Polygreen

Баско

Збірна КНУТД

Випускники КНУТД

Склад збірної КНУТД з міні-футболу:

1. Каплун В.В.
  2. Бабіч К.М.
  3. Фєдін С.С.
  4. Арабулі А.Т.
  5. Гончаров О.М.
  6. Черновський С.М.
  7. Новіков Д.В.
  8. Березін Л.М.
  9. Ковальов Ю.А.

За результатами групового етапу в матчах за 3-є місце вели боротьбу команди Polygreen і Ветеран.

А за 1-е місце ФК «Нива» і Баско

Переможцями Кубку Молодана з міні-футболу став ФК «Нива», 2-е місце – Баско, 3-місце – Ветеран.

Кращим бомбардиром визнано Антоненко О., а кращим гравцем Тимченко М.

За сприяння Первинної профспілкової організації КНУТД команди-учасниці та кращі гравці турнірів з міні-футболу та волейболу одержали цінні призи та подарунки.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та участі в даному заході. Такі події є важливими та необхідними в житті університетської спільноти!

03.03.2018