МКТ-це наше серцебиття! Святкування дня народження факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій

У рамках святкування 88 дня народження факультету МКТ було проведено «MKTfest».

Гостей пригощали печивом з побажаннями, власного приготування, розважали піснями та запальними танцями.

Продовжили святкування наступного дня запальним концертом. Дарт Вейдер з помічником зустрічав гостей та пригощав смаколиками.

Відкрили концерт гімном факультету, який пролунав вперше та одразу припав до душі слухачам.

З вітальним словом до студентів, викладачів та співробітників факультету звернувся проректор університету Чабан Віталій Васильович, який є успішним випускником факультету і побажав натхнення в роботі та навчанні, щастя, миру й успіху всім присутнім.

Привітав рідний МКТ декан факультету Зенкін Микола Анатолійович, який разом зі студентським самоврядуванням представив новий слоган та символ факультету. Наголосивши, що разом МКТ-це один потужний кит, який завжди був першим і залишається кращим.

Під час концерту було розіграно футболку з символом факультету та відбулося нагородження найкращих викладачів за версією студенства.

Святковим концертом студенти факультету показали, як проживали навчальний рік, здивували авторськими піснями та надихнули танцювати глядачів.

Завершили концерт душевною піснею та закликом «Люби МКТ! Живи МКТ! І завжди пам’ятай, Майбутнім Керуєш Ти».

Якщо Ви з якоїсь причини не відвідали MKTfest та святковий концерт, пропонуємо переглянути: