Відкриття виставки "Кращі фотороботи Дев'ятого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига"

16 червня 2018 року у Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці "Молода гвардія" міста Києва відбулось відкриття виставки "Кращі фотороботи Дев'ятого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига".

У програмі першого дня роботи фотовиставки відбулись наступні заходи: нагородження призерів та учасників Дев'ятого міжнародного студентського фотоконкурсу "Гаряча Крига" (далі – Конкурс) дипломами і призами, майстер-клас від оператора-постановника "Національної суспільної телерадіокомпанії України" Фелікса Шевардіна "Штучні джерела світла, обладнання та особливості роботи зі світлом на знімальному майданчику", презентація Щорічного всеукраїнського фестивалю фотографії Ukrainian Photo Camp'18 від партнерів Конкурсу – "Арт-платформи "ДІЯ".

Також на заході були вручені подарунки від засновника і керівника "Арт-платформи "ДІЯ" Віри Узніченко двом учасникам Конкурсу, студенткам Київського національного університету технологій та дизайну Анні Штонді (кафедра дизайну) та Олені Дідовець (кафедра рисунка та живопису).

20.06.2018