Наукові перемоги студентів факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну

Колектив факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну по праву може пишатися науковими здобутками своїх студентів у 2017-2018 навчальному році, адже вони принесли рідному університету 10 найвищих наукових нагород, посівши почесні призові місця у 7-ми Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт та перемогу на Всеукраїнській олімпіаді.

Найбільшу кількість нагород вибороли студенти кафедри менеджменту, які в рамках роботи наукового гуртка «Креативний менеджер», взяли участь у   7-ми Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

Запропоновані викладачами кафедри менеджменту напрями роботи гуртка  було підтримано студентами, а найактивніші зуміли підготувати завершені наукові роботи та представити їх в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який щорічно проводиться за різними галузями знань у різних ЗВО та має на меті формування у студентів дослідницьких компетентностей.

Студентами кафедри було підготовлено 12 наукових робіт, з яких 7 визнано переможцями,  автори 3 робіт отримали заохочувальні грамоти.

Студенти-переможці презентували свої наукові здобутки на підсумкових конференціях у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Київському національному торговельно-економічному університеті, Національному університеті «Львівська політехніка», Полтавській державній аграрній академії та Київському національному університеті технологій та дизайну. Досвід, отриманий під час виконання та презентації результатів наукових здобутків, є безцінним для майбутнього менеджера.

Варто відзначити, що серед переможців – студенти 3, 4 курсів бакалаврату та1 курсу магістратури.

Студенти кафедри менеджменту, які стали переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів у 2018 році

Галузь
Базовий ВНЗ
Студент (керівник)

1.

Управління у сфері економічної конкуренції

Полтавська державна аграрна академія

Черняховська Марина (керівник Касич А.О.)

Диплом І ступеню

2.

Менеджмент організації

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Бурківська Валентина (науковий керівник Касич А.О.)

3.

Менеджмент організації

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Соколовська К.В. (керівник Бондаренко С.М.)

4.

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Національний університет «Львівська політехніка»

Чумаченко Юлія (науковий керівник Касич А.О.)

5.

Моторна Юлія,

Павленко Андрій

(науковий керівник Діденко Є.О.)

Диплом І ступеню

6.

Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності

Васенько Марія (науковий керівник Касич А.О.)

Диплом ІІІ ступеню

7.

Публічне управління та адміністрування

Київський національний торговельно-економічний університет

Петрушко Настя (науковий керівник Касич А.О.)

Диплом ІІІ ступеню

8.

Управління персоналом і економіка праці

Тернопільський національний економічний університет

Стоянено Валерія (науковий керівник Касич А.О.)

9.

Управління у сфері економічної конкуренції

Полтавська державна аграрна академія

Бігун Мар’яна (науковий керівник Бондаренко С.М.)

Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності

Ануріна-Приходько Ірина (науковий керівник Касич А.О.)

Заохочувальна грамота

Студенти кафедри бізнес-економіки та туризму також були активними у науковій діяльності – вони взяли  участь у багатьох Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах. Але особливо відзначилась студентка ІІ курсу спеціальності «Економіка» Аліна Сапян, яка посіла  призові місця  відразу у двох наукових змаганнях – у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт «Технології легкої промисловості» (секція «Економіка та бізнес-технології у легкій промисловості»), отримавши почесний Диплом ІІІ ступеня. А також у квітні поточного року Аліна Сапян взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Регіональна економіка», що проходив у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, та посіла на ному ІІ місце серед більше, ніж 50 студентів-учасників із провідних університетів різних регіонів України.

Студенти кафедри обліку та аудиту проявили високу активність у наукових змаганнях за профільними напрямами і результат не змусив на себе чекати – студентка спеціальності «Облік і оподаткування» Катерина Сайко виборола почесний Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування», що проходив у Національній академії статистики, обліку та аудиту.

Дуже пишаємось такими визначними науковими досягненнями наших студентів – майбутніх менеджерів, економістів та обліковців. Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників,  бажаємо їм подальшого наукового та професійного зростання, що є запорукою конкурентоспроможності  фахівців у ХХІ столітті.

03.07.2018