КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ
Нові горизонти міжнародної співпраці

Чисельні наукові розробки наукових колективів КНУТД приваблюють все більшу увагу зарубіжних партнерів, які зацікавлені в довгостроковій співпраці та впровадженні суспільно корисних та комерційних проектів.

Китайська інвестиційна компанія «ГОЛДЕН ЕГ ТЕКНОЛОДЖІ», яка проводить пошук, фінансування і впровадження перспективних для китайського ринку інноваційних технологій, перш за все – у напрямі виробництва новітніх матеріалів, які мають «ноу-хау» світового рівня, зацікавилася проектом КНУТД «Композитна фарба для захисту від електромагнітного випромінювання (ЕМВ)», який отримав Диплом переможця Конкурсу стартапів Фестивалю інноваційних проектів «Сікорський Челлендж-2016» (керівник – професор Барсуков В.З.).

Компанію «ГОЛДЕН ЕГ ТЕКНОЛОДЖІ» цікавить доопрацювання цього проекту та його впровадження на китайському і українському ринках в екологічно-чистому будівництві. В перспективі планується використання розробки для фарбування приміщень дитячих садочків та шкіл, кімнат відпочинку для людей з підвищеною чутливістю до ЕМВ. Кінцевою метою впровадження проекту є ослаблення впливу на здоров’я людини електромагнітного «смогу», який створюється випромінюванням антен 3G- і 4G-мобільних операторів, телевізійних та радіо-передаючих антен, радіолокаторів, систем зв’язку, мобільних гаджетів та ін.

31 липня 2018 р. в КНУТД відбулася зустріч ректора університету професора Грищенка Івана Михайловича з директором китайської інвестиційної компанії «ГОЛДЕН ЕГ ТЕКНОЛОДЖІ» паном Чан Сі Цо. У зустрічі брали участь  проректор КНУТД професор Чабан Віталій Васильович та завідувач кафедри електрохімічної енергетики і хімії професор Барсуков В’ячеслав Зіновійович.

В ході зустрічі сторони висловили наміри підписати Меморандум про співпрацю між КНУТД та компанією «ГОЛДЕН ЕГ ТЕКНОЛОДЖІ» і всіляко сприяти впровадженню проектів науковців університету.

01.08.2018