Київський національний університет технологій та дизайну і китайська компанія “Zhejiang Golden Egg Science and Technology” домовились про трансфер технологій

16 серпня 2018 року у стінах університету відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння і наміри співпраці між Київським національним університетом технологій та дизайну та китайською компанією  “Zhejiang Golden Egg Science and Technology”.

Меморандум, підписаний проректором з наукової та інноваційної роботи проф. Каплуном В.В. та генеральним менеджером компанії Ван Дзе Міном передбачає обмін досвідом у сфері інновацій та впровадження наукових розробок у виробництво, організацію спільних досліджень, створення інноваційної продукції.

За підсумком зустрічі сторони домовились найближчим часом підготувати проект договору про реалізацію пілотного проекту  “Екрануюча фарба”, в основу якого будуть покладені розробки наукового колективу вчених університету під керівництвом професора Барсукова В.З.

20.08.2018