Нові вектори розвитку академічної мобільності на факультеті підприємництва та права

Варто відзначити, що Київський національний університет технологій та дизайну не залишається осторонь глобальних інтеграційних процесів в освітньому просторі, а навпаки – активно співпрацює з іноземними партнерами з метою залучення новітніх підходів до викладання та забезпечення європейських стандартів якості вищої освіти.

12 вересня відбувся офіційний візит  віце ректора Академії «Вища Школа Бізнесу» (м. Домброва Гурніча, Польща) професора Рафала Ребіласа до Київського національного університету технологій та дизайну.

Традиційно перед початком програми проходить зустріч віце ректора зі студентами факультету підприємництва та права, які вступили та навчаються за діючими програмами академічної мобільності Київського національного університету технологій та дизайну. Рафал Ребілас привітав студентів – першокурсників, які стали учасниками цієї програми вручив їм студентські євро-квитки та презентував нові програмами літнього стажування в Академії Вищої Школи Бізнесу (WSB).