Наймасовіша інтелектуальна гра України

В наймасовішу інтелектуальну гру України «The GAME» у 2018 році зіграли: 274 команди; 7589 гравців. І, звісно, студентське самоврядування Київського національного університету технологій та дизайну не оминуло таку подію. Ми зібрали «топову» команду, в яку ввійшли студенти кожного факультету - і вони гідно представили університет на всю Україну.

15 вересня команда «KNUTD dream team» взяла участь у проекті, що проходив на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський» на встановлення рекорду Книги рекордів Гіннеса у категорії «Наймасовіша інтелектуальна гра». Захід відбувався за аналогом популярної гри «Що? Де? Коли?» та складався із 36 питань на кмітливість та логіку.

На момент гри було зареєстровано більше семи тисяч учасників, ведучими стали актор "Мамахохотала шоу" Женя Янович та Анатолій Усенко.

Організатори кажуть, що жодна команда не залишилась хоча б без однієї правильної відповіді. І навіть є команда, що не допустила жодної помилки!

Дякуємо нашим представникам за активну участь!

25.09.2018