Інтелектуальний батл між факультетами у рамках гри “Що? Де? Коли?”

20.09.18 відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?», організована студентським самоврядуванням факультету підприємництва та права.

Суддями гри були:

Шморгун Олександр Семенович - Заслужений юрист України, в недалекому минулому суддя та прокурор, в.о.завідувача кафедри приватного та публічного права;

Кожушко Роман Юрійович - Голова ППОС КНУТД;

Ананченко Алла - в.о. голови студентського самоврядування ФПП;

Кураксіна Валерія - Голова студентського самоврядування КНУТД.

У грі взяло участь 12 команд. Бій між командами був запеклий - цікаві питання нікого не залишили байдужими.

До фіналу ввійшли команди: «ОВОЩЕБАЗА» - 1 курс факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій та команда студентського парламенту факультету підприємництва та права - “V.I.P. FPP”.

Отримала перемогу більш досвідчена команда студентського парламенту факультету підприємництва та права - “V.I.P. FPP”, та отримала приз - колективний похід у боулінг.

Дякуємо всім учасникам!

25.09.2018